Grupa On Board Think Kong dla Santander Orchestra

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Grupa On Board Think Kong dla Santander Orchestra

On Board Ecco Network i Think Kong realizują zintegrowane działania komunikacyjne dla Santander Orchestra, którego pomysłodawcami są Fundacja MyWay i Bank Zachodni WBK. Projekt realizowany jest przy wsparciu Europejskiego Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego.

Santander Orchestra jest unikatowym projektem kulturalnym skierowanym do młodych muzyków, studentów uczelni artystycznych. W projekt zaangażowani są światowej sławy dyrygenci, John Axelrod i Maestro Krzysztof Penderecki, tutorzy i eksperci ds. coachingu. Nad merytoryką, repertuarem i finałowym tournée czuwa specjalnie powołana Rada Orkiestry. Więcej informacji o Santander Orchestra można znaleźć na stronach www.santanderorchestra.comwww.facebook.com/SantanderOrchestra. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

On Board Ecco Network odpowiedzialna jest za strategię i realizację komunikacji public relations, a agencja Think Kong za działania w kanałach social mediach, w tym komunikację na Facebooku.

Projekt został pozyskany w drodze przetargu i realizowany jest na zlecenie Fundacji MyWay i Banku Zachodniego WBK. Za jego realizację odpowiada zespół konsultantów z działu komunikacji konsumenckiej i kultury, którym kieruje Aleksandra Lau. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij