Coca-Cola zastępuje stronę firmową interaktywnym magazynem cyfrowym

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Coca-Cola zastępuje stronę firmową interaktywnym magazynem cyfrowym

Spółka wprowadza nową jakość komunikacji ze swoimi konsumentami, zastępując dotychczasową stronę firmową interaktywnym magazynem cyfrowym Journey™.

The Coca-Cola Company zastąpiła dotychczasową internetową stronę firmową, nową platformą cyfrową – Coca-Cola Journey. Jest to znaczący krok naprzód, jeśli chodzi o korzystanie z cyfrowych środków komunikacji dla osiągania celów biznesowych i dzielenia się informacjami na temat systemu Coca-Cola.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Coca-Cola Journey to dynamiczny magazyn cyfrowy, koncentrujący się na ważnych tematach, sprawach społecznych i informacjach o firmie. Oryginalna zawartość ma na celu wywołać dialog oraz w twórczy sposób przybliżyć świat marki.

- Coca-Cola przenosi swoją komunikację cyfrową na zupełnie nowy poziom - powiedział Clyde Tuggle, wiceprezes i dyrektor ds. wizerunku i komunikacji The Coca-Cola Company. - Coca-Cola Journey to najbardziej ambitny projekt cyfrowy w historii marki Coca-Cola, dlatego szczególnie zależy nam na wysokim poziomie i atrakcyjności publikowanych treści. Mamy nadzieję, że Coca-Cola Journey stanie się miejscem, gdzie ludzie będą dzielić się swoją ciekawością świata, angażować w poruszające dyskusje, oraz gdzie w inspirujący sposób dowiedzą się więcej na temat różnych aspektów marki Coca-Cola.

Czytelnicy mogą przeszukiwać treści Coca-Cola Journey pod kątem formy (Opowiadania, Opinie, Marki, Filmy i Blogi) lub tematu (Marki, Biznes, Społeczność, Rozrywka, Środowisko, Zdrowie, Historia, Innowacje i Sport). Poza wnikliwymi artykułami ilustrowanymi zdjęciami, filmami i nagraniami audio, Coca-Cola Journey prezentuje również ciekawą grafikę i zaprasza do udziału w „Panelu dyskusyjnym” poświęconym tematom związanym z marką.

Pierwsze wydanie Coca-Cola Journey otwiera artykuł na temat jednego z programów społecznej odpowiedzialności firmy wspierającego szkoły w Indiach. Wśród innych publikacji znajdują się: artykuł „Pięć kroków do innowacji” przygotowany przez prezesa i dyrektora zarządzającego Muhtara Kenta, wywiad z Danicą Patrick, amerykańską zawodniczką startującą w wyścigach samochodowych m.in. NASCAR oraz ponad 70 innych tematów.

- Chcieliśmy by Coca-Cola Journey była całkowicie odmienna od tradycyjnych internetowych stron firmowych - wyjaśnia Ashley Brown, dyrektor ds. komunikacji cyfrowej i mediów społecznościowych The Coca-Cola Company.

O ile Coca-Cola Journey będzie nadal zawierała takie materiały jak: informacje prasowe, informacje dla inwestorów, profile członków Zarządu, oferty pracy, itd., to jej szata graficzna i układ będą bardziej przypominały magazyn cyfrowy niż stronę firmową.

- Cenimy najnowsze trendy w projektowaniu graficznym, jednak nadrzędnym celem dla nas jest to, aby strona była niezwykle przyjazna dla użytkowników - powiedział Ashley Brown. - Chcemy mieć pewność, że Coca-Cola Journay będzie wydawana w możliwie najciekawszym i najbardziej funkcjonalnym stylu.

Coca-Cola Journey jest rezultatem zaangażowania The Coca-Cola Company w rozwijanie komunikacji cyfrowej i działań w mediach społecznościowych. We wrześniu firma uruchomiła Coca-Cola Unbottled, swój pierwszy firmowy blog i platformę komunikacji w czasie rzeczywistym.

Serdecznie zapraszamy! Odwiedź Coca-Cola Journey na: www.coca-colacompany.com.

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij