Projekt z Białegostoku nominowany do prestiżowej nagrody

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Projekt z Białegostoku nominowany do prestiżowej nagrody

Jedna z ostatnich realizacji białostockiej agencji interaktywnej LemonTea ma szansę podbić świat. Stworzona przez firmę strona internetowa bierze udział w Awwwards – jednym z najbardziej prestiżowych konkursów dedykowanych twórcom witryn www. Głosowanie online trwa do końca tygodnia.

Nominację do Awwwards uzyskał projekt strony internetowej www.handcraftedmobile.com.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Witryna powstała na zlecenie zespołu białostockich programistów tworzącego na co dzień aplikacje mobilne. W tym wypadku nie było mowy o jakichkolwiek kompromisach – firma planuje bowiem podbój rynku zachodniego, gdzie jednym z elementów przewagi konkurencyjnej może być właśnie nowocześnie zaprojektowana i w pełni funkcjonalna strona www – wyjaśnia Robert Matyszewski, właściciel LemonTea.

Dodatkowo, już na etapie pierwszych prac nad projektem wiadomo było, że celem będzie zbudowanie serwisu, który nie tylko przejdzie konkursową nominację, ale być może zostanie również nagrodzony.

O tym, że z pewnością jest o co walczyć, pokazują wcześniejsze doświadczenia LemonTea. Efektem wyróżnienia przez Awwwards jednego z poprzednich projektów firmy, serwisu www.odkryj.bialystok.pl, były zlecenia napływające niemal z całego świata – z Niemiec, Anglii czy nawet Singapuru.

Awwwards uznawany jest za jeden z najbardziej prestiżowych, ogólnoświatowych konkursów w dziedzinie projektowania oraz tworzenia serwisów i aplikacji internetowych, dedykowanych wyłącznie dla stron www.

- Każdego dnia do rywalizacji przystępują setki, jeśli nie tysiące projektów. Oceny dokonuje jury, w skład którego wchodzą designerzy, artyści oraz dyrektorzy kreatywni z branży interaktywnej. W tym wypadku doceniane przede wszystkim są: unikalny design, kreatywność oraz użyteczność – opisuje przedstawiciel LemonTea.

Jury decyduje o przyznaniu nominacji, pozwalającej na udział w konkursie. Kolejnym krokiem jest ocena jakości wykonania portalu. Na tym etapie 7 z 8 głosów należy do komisji konkursowej, ostatni zaś to średnia głosów internautów. Na projekt białostockiej agencji głosować można do niedzieli 13.09.2015. Głosowanie odbywa się pod adresem.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij