Brand Experts - nowe narzędzie na rynku marketingu rekomendacji od OS3 Group

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Brand Experts - nowe narzędzie na rynku marketingu rekomendacji od OS3 Group

Agencja Faster&Better (OS3 Group) będzie prowadzić działania marketingowe w oparciu o liderów opinii. W tym celu udostępniła nowe narzędzie – platformę Brand Experts.

To odpowiedź na potrzeby konsumentów, którzy za najbardziej wiarygodne źródła informacji uważają: rekomendacje znajomych (90%) i opinie internautów (70%) - dane z badania: „Trust in Advertising”, Nielsen, III kwartał 2011 r.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Brand Experts to narzędzie wspierające realizację kampanii marketingu rekomendacji off-line i on-line, czyli działań promujących markę poprzez inicjowanie fali pozytywnych rekomendacji wśród grupy docelowej produktu.

Z punktu widzenia Klienta i konsumenta, platforma jest krok naprzód w stosunku do dotychczasowych działań na liderach opinii. Jej podstawową zaletą jest docieranie do autentycznych ambasadorów marki, co umożliwia rekrutacja prowadzona do każdego projektu z osobna. Dzięki zaawansowanym narzędziom wyszukiwani są liderzy w danej dziedzinie, którzy są aktywni w społecznościach, mają wielu znajomych i ich głos faktycznie liczy się w środowisku.

– Marketerzy coraz częściej poszukują jakościowych rozwiązań, przekładających się na konkretną liczbę rekomendacji, wskaźniki brand prefference i budowanie sprzedaży. Dlatego stworzyliśmy dla nich Brand Experts. Nie jest to kolejna baza „etatowych” liderów opinii. Klient może mieć 100% pewności, że specjalnie dla jego marki wybieramy autentycznych ambasadorów, którzy w długim okresie czasu współpracują tylko z ich marką i ich rekomendacje maja znaczenie dla grupy docelowej produktu – wyjaśnia Adam Szudra, CEO Faster&Better.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij