Konkurs na plakat promujący gospodarza Golden Drum powraca. Hejnowski w Jury!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Konkurs na plakat promujący gospodarza Golden Drum powraca. Hejnowski w Jury!

Golden Drum i Izba Turystyki miasta Portorož zapraszają młodych kreatywnych z krajów Nowej Europy do wzięcia udziału w tradycyjnym już konkursie na najlepszy plakat promujący miasto - gospodarza Festiwalu.

W tym roku tematem przewodnim jest hasło: szczypta Morza Śródziemnego. Prace można zgłaszać do 21 września.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Autor najlepszej kreacji, która będzie wykorzystana jako oficjalny plakat promujący sąsiadujące ze sobą słoweńskie kurorty Portorož i Piran otrzyma nagrodę finansową w wysokości 3 500 euro oraz wejściówkę na Golden Drum 2016. Autorzy prac, które zajmą drugie i trzecie miejsce również zostaną zaproszeni na przyszłoroczną edycję Festiwalu.

Pracami jury Piran Portorož Poster Award kierować będzie Dušan Drakalski, Dyrektor Kreatywny New Moment New Ideas Company z Macedonnii. Nadesłane prace będą oceniać także Jonny Drewek, artysta i designer z Wielkiej Brytanii, Kaan Ayce, Dyrektor Kreatywny McCann Stambuł z Turcji, Zenel Batagelj, współzałożyciel i partner Valicon ze Słowenii oraz Sebastian Hejnowski, Prezes MSLGROUP na rynki Europy Środkowo – Wschodniej.

BRIEF

Piran jest romantycznym, średniowiecznym miastem, celem wielu turystycznych podróży. Tuż obok położony jest bardziej nowoczesny Portorož, który słynie z piaszczystych plaż i kurortów. W licznych hotelach i SPA oferowane są jedne z najbardziej kompleksowych zabiegów pielęgnacyjnych w Europie. Oba miasta mogą pochwalić się z malowniczymi krajobrazami, gajami oliwnymi, winnicami i śródziemnomorskim klimatem.

Niewątpliwą wyjątkowością Piran i Portoroż są baseny solankowe i sól, która po dziś dzień produkowana jest zgodnie z siedmiowiekową tradycją. Jest to nieodłączny element historii i kultury tego regionu.

Temat przewodni: szczypta Morza Śródziemnego.

Prace można zgłaszać do 21 września na stronie. Jako inspiracja służyć mogą zdjęcia opublikowane na stronie Izby Turystyki miasta Portorož.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij