Reporter - letnia odsłona kolekcji wiosna - lato

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Reporter - letnia odsłona kolekcji wiosna - lato

Wraz z najnowszą kolekcją WIOSNA – LATO 2012 marki Reporter, Agencja SoInteractive przygotowała nową letnią odsłonę serwisu marki, będącej owocem współpracy obu firm. Na stronie istnieje możliwość przejrzenia kolekcji modowych Ona i On, a także skorzystania z Lookbooka...

Kampania swoją kolorystyką i fotografiami zamieszczonymi na stronie nawiązuje do nastroju letniego popołudnia i odpoczynku w ustronnych zakątkach scenerii miejskiej. Reporter jest rozpoznawaną marką odzieżową, która w 2011 roku przeszła zupełną metamorfozę i odnowiła swój wizerunek. Kolekcja letnia łączy w sobie cechy współczesnego szyku i charakteru vintage.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Linia STARS & STRIPES inspirowana została wariacjami na temat Stanów Zjednoczonych, SORBET stanowi orzeźwiająco letnią propozycję zawierającą proste, klasycznie sportowe formy i kolorystykę odzwierciedlającą niezobowiązujący, wakacyjny klimat. RETROSURF nawiązuje do korzeni kultury surfingu i inspirowana jest modą plażową lat 70tych, DENIM natomiast to linia idealna dla osób ceniących sobie modowy powiew lata w klasycznym stylu.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij