Polski akcent w globalnej kampanii Converse Made By You

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Polski akcent w globalnej kampanii Converse Made By You

Tej jesieni Converse ponownie stawia w centrum uwagi fanów marki, którzy w sneakersach Chuck Taylor All Star od prawie 100 lat wyrażają siebie i dają upust swojej kreatywności.

We wrześniu tego roku do Polski zawitała nowa odsłona globalnej kampanii Made by you. W przestrzeni miejskiej największych polskich miast pojawiły się charakterystyczne portrety Chuck’ów podpisane przez ich właścicieli. Głównym założeniem kampanii Made by you jest pokazanie nieskończonej różnorodności oraz pomysłów właścicieli butów Converse na wyrażenie siebie. Model Chuck Taylor All Star zadebiuotwał w 1917 roku i od tego czasu stał się   legendarnym i jednym z najlepiej rozpoznawalnych sneakerów na świecie. Fani, artyści i muzycy jako pierwsi uznali charakterystyczny design Chuck’ów za symbol buntu i kreatywności.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Converse chcąc podziękować swoim fanom za wybieranie Chuck’ów oraz wyrażanie w nich siebie i swojej kreatywności przez dekady zgromadził kolekcję portretów Chuck Taylor All Star należących do ludzi z całego świata. Unikalny zbiór pokazuje, że każdy but jest płótnem, na którym jego właściciel  zapisuje swoją historię i najlepsze wspomnienia. W jesiennej odsłonie kampanii Made by you pojawił się także polski akcent. Portrety Chuck’ów gromadzone były wiosną tego roku w punktach sprzedaży oraz podczas lokalnych aktywacji, gdzie w pop-upowych studiach fotograficznych można było wykonać portret swoich Chucków. Najciekawsze z nich wzięły udział w jesienno-zimowej odsłonie kampanii. 

Portrety Chuck’ów prezentowane są w formie ekspozycji galeryjnych w wybranych klubach oraz kawiarniach w całej Polsce. Chuck’i polskich fanów marki znaleźć można m.in. na ścianach warszawskiego klubu Miłość, wrocławskiej Szklarni, krakowskiej Pauzy i klubokawiarni Forum Przestrzenie oraz trójmiejskiej Mewy. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij