Dwie nowe agencje w Paperhat Group

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Dwie nowe agencje w Paperhat Group

Paperhat Group, międzynarodowa grupa specjalizująca się w rozwiązaniach marketingowych i print management włączyła do swoich struktur dwie nowe agencje, Despark i CTI Digital, oferujące usługi w zakresie rozwiązań digital.

„Grupa cały czas dynamicznie się rozwija, koncentrujemy się nie tylko na usługach związanych z zarządzaniem drukiem, ale coraz częściej, zgodnie z trendami, również na obszarze kreacji i rozwiązaniach digitalowych. Stąd decyzja o włączeniu do grupy dwóch agencji, których doświadczenie i kompetencje naturalnie uzupełniają to, co do tej pory oferowała grupa Paperhat” – wyjaśnia powody połączenia Anna Przybylska, managing director Paperhat Poland.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Do Paperhat Group dołączyły agencje CTI Digital i Despark. Obie mają swoje oddziały w Wielkiej Brytanii, ale ich zasięg działania jest ogólnoświatowy. Agencja CTI Digital to jedna z większych agencji interaktywnych w UK. Na rynku jest od ponad 10 lat, a obecnie zatrudnia 50 specjalistów. Zespoły agencyjne są podzielone według technologii, na których pracują przy poszczególnych projektach. Agencja dostarcza kompleksowe usługi – od powstania strategii po jej realizację. Despark natomiast pracuje w modelu „start-up-as-a-service” i jak sama to określa – „cechuje się podejściem startupowca”. Jej główna siedziba znajduje się w Bułgarii, skąd obsługuje swoich klientów z regionu CEE. Despark specjalizuje się w digital design & development – zajmuje się zarówno opracowaniem projektu lub aplikacji, przede wszystkim pod kątem user experience, jak i jego realizacją. Agencja dostarcza CMSy, rozwiązania dla sektora eCommerce, a także aplikacje mobilne i WEB. Obecnie agencje te nie posiadają swoich oddziałów na polskim rynku, natomiast dla polskich klientów będą świadczyć usługi za pośrednictwem Paperhat Poland.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij