System3 należący do K2 Media nawiązał współpracę z CAKE

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
System3 należący do K2 Media nawiązał współpracę z CAKE

Sieć afiliacyjna - System3, działająca w ramach K2 Media, nawiązała współpracę z firmą CAKE. System3 posiada w tym momencie jedną z najnowocześniejszych technologii afiliacyjnych w Polsce.

CAKE to technologia stworzona w USA. Wykorzystywana jest przez największe sieci afiliacyjne w USA i Europie. Technologia została stworzona do prowadzenia i zarządzania kampaniami afiliacyjnymi. System3 jako pierwszy w Polsce zaczął korzystać z jej usług. Technologia CAKE posiada unikalne możliwości mierzenia i optymalizacji kampanii afiliacyjnych oraz jest jedną z najbardziej zaawansowanych technologii afiliacyjnych na świecie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

„System3 (sieć afiliacyjna) działa na rynku od jakiegoś czasu, ale jego działania były zawsze skupiony na działaniach wewnętrznych Grupy K2. Obecnie chcemy bardziej otworzyć się na zewnątrz, dlatego odświeżamy wizerunek wraz ze stroną www ” - komentuje Maciej Bruzgo, Senior Performance Manager w K2 Media.

Zespół K2 Media odpowiada za projekty mediowe w Grupie K2 i obejmuje w tym momencie ponad 50 specjalistów. Firma realizuje projekty mediowe, marketingowe oraz performancowe. Do grona stałych Klientów firmy należą: ActivLab Sport, BZ WBK, Carrefour, Costa Coffee, Grupa Medicover, Grupa PZU, Itermarche, LG, L’Oreal, Nutricia, Play, Polpharma, Provident.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij