On Board PR Ecco Netowork nagrodzona za najlepszą kampanię promującą odpowiedzialne picie alkoholu w regionie Europy Wschodniej i Rosji

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
On Board PR Ecco Netowork nagrodzona za najlepszą kampanię promującą odpowiedzialne picie alkoholu w regionie Europy Wschodniej i Rosji

Międzynarodowe Jury konkursu Diageo Marketing Brilliance Awards uznało kampanię "Alkohol to odpowiedzialność. Pij rozważnie”, zrealizowaną przez przez On Board PR Ecco Network, za najlepszą w regionie Europa Wschodnia i Rosja.

Kampania edukacyjna On Board PR „Alkohol to odpowiedzialność. Pij rozważnie” została nagrodzona w corocznym konkursie Diageo Marketing Briliance Awards. Konkurs realizowany jest przez firmę Diageo, producenta i dystrybutora jednych z najbardziej znanych marek alkoholowych na świecie. Agencja zwyciężyła w kategorii na najlepszą kampanię promującą odpowiedzialny styl picia alkoholu w regionie Europy Wschodniej i Rosji.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W ramach kampanii On Board PR przeprowadzał badania wśród internautów, szkolenia e-learning na temat asertywności, publikował porady w zakresie odpowiedzialnej konsumpcji alkoholu oraz zbierał deklaracje od kierowców, przekazując im przy tym specjalne naklejki na szybę z hasłem „Prowadzę. Nie piję”. Przez dwa tygodnie lutego w halach sieci Real do akcji przyłączyło się 31.706 osób. W sumie zebrano blisko 75.000 deklaracji. Dotychczas informacja o kampanii "Alkohol to odpowiedzialność. Pij rozważnie" dotarła do ponad 5,5 miliona Polaków, co stanowi ok. 15% dorosłej populacji. Publikacje nt. kampanii pojawiały się w mediach 183 razy. 

Globalnych zwycięzców konkursu Diageo Marketing Brilliance Awards poznamy już 29 listopada 2012 roku podczas oficjalnej gali w Nowym Jorku.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij