Nowoczesne technologie, które wspierają biznes

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Nowoczesne technologie, które wspierają biznes

Obecnie zarządzanie nowoczesnymi obiektami hotelowymi jest wspierane innowacyjnymi technologiami. Administratorzy stosują rozwiązania technologiczne w niemal każdym elemencie kontrolowania hotelem.

Dzisiejsze systemy zarządzania obiektami hotelowymi pozwalają na sterowanie i monitorowanie oświetlenia w każdym pomieszczeniu, zorganizowanie wideokonferencji z partnerem z innego kontynentu. Nawet praca kucharzy jest wspierana dzięki wykorzystywaniu nowinek technologicznych w hotelowych kuchniach. Dzięki technologii nie tylko łatwiej zarządzać obiektami hotelowymi. Ich zastosowanie może wpierać biznes i przyciągać klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Nowoczesne technologie pozwalają na efektywne zarządzanie hotelem. Działa to na wielu płaszczyznach: zwiększa efektywność pracowników, poprawia komfort gości, pozwala lepiej zarządzać spotkaniami biznesowymi oraz wydatkami hotelu. Obecnie hotele korzystają z nowinek technologicznych w wielu obszarach, są to: urządzenia w hotelowym SPA, maszyny pracujące w kuchni, system zarządzania obiektem, nowinki technologiczne w salach konferencyjnych, a nawet aplikacje mobilne. Bardzo wiele elementów systemu zarządzania hotelem planowanych jest już na etapie projektowania obiektu. Systemy zbudowane są w szkielet budynku.

Nowoczesne rozwiązania technologiczne to już nie tylko gadżety, które grają rolę ciekawostki. To potężne narzędzia pomagające pracownikom, ale również pozwalające na najbardziej optymalne zarządzanie obiektem i nie generowanie dodatkowych kosztów. Hotel Narvil posiada system BMS [Building Management System], który łączy wszystkie systemu budynku w jeden, dzięki czemu możemy jeszcze efektywniej zarządzać budynkiem, generując przy tym oszczędności np. na energii elektrycznej – powiedział Grzegorz Warchałowski, Zastępca Kierownika Technicznego w Hotelu Narvil.

Goście naszego hotelu bardzo często nie są świadomi rozwiązań technologicznych, które w nim zastosowaliśmy. Już podczas kwaterowania gościa system zarządza temperaturą w pokoju, tak aby już od wejścia w próg pokoju czuł się komfortowo. Wszystko dzieje się automatycznie. Bardzo wiele rozwiązań np. zastosowanych w SPA, jak system SOFT-PACK służy poprawieniu komfortu naszych Gości. System ten pozwala na „lewitowanie” ciała Gościa w pozycji embrionalnej na powierzchni ciepłej wody i sprzyja całkowitemu rozluźnieniu mięśni. Całkowitego relaksu dopełnia innowacyjny system muzyczny, który przenosząc wibracje dźwięków słuchanej muzyki przez obudowę oraz wodę, wprowadza pacjenta w trans. Ta technologia posiada medyczne potwierdzenie skuteczności. Jest to niedościgniony wzór w segmencie urządzeń przeznaczonych do zabiegów na ciało.

Jednak nie tylko klienci indywidualni mogą odczuć wykorzystanie nowinek technologicznych w Hotelu Narvil. Klient biznesowy ma do dyspozycji wachlarz usług i udogodnień, które pozwolą mu zorganizować idealne spotkanie biznesowe, ale również pozwoli mu na efektywne zarządzanie danym wydarzeniem dzięki urządzeniom mobilnym. Właściwe oznakowanie sal konferencyjnych zapewnia system Digital Signage – ekranów umieszczonych przed wejściem do poszczególnych sal. Umożliwiają one umieszczenie logo firmy, agendy lub prezentacji. Sale konferencyjne wyposażone są w panele, które za jednym kliknięciem dostosowują klimat Sali do zbliżającego się wydarzenia. Dzięki panelowi możemy ustawić tryb prezentacji lub dostosowywać oświetlenie scen, do danego wydarzenia. Najbardziej spektakularnym elementem oświetlenia jest sufit w Sali Amazonka. Został on zbudowany z niemal 2000 elementów, a każdy z nich może świecić innym kolorem. Dzięki temu możemy dowolnie dostosować atmosferę na Sali do danego spotkania lub konferencji. Dzięki multimedialnym cechom sufitu w Sali można wyświetlać na niej ruchome projekcje. Sufit może mienić się rożnymi kolorami lub imitować efekt płynącej fali. Jest to jedyny taki sufit w Polsce i jedno z najbardziej spektakularnych elementów oświetlenia, który można wykorzystać na spotkaniach i eventach - powiedział Grzegorz Warchałowski, Zastępca Kierownika Technicznego w Hotelu Narvil. Klient biznesowy jest świadomy wykorzystywanych w Hotelu technologii pod kątem rozwiązań na salach konferencyjnych. Posiadanie najnowszego sprzętu, najwyższej jakości zwiększa szanse hotelu na pozyskanie Gości. Obecnie jest to niezbędny element każdego obiektu, który specjalizuje się w organizacji spotkań biznesowych.

Nowoczesne technologie ułatwiają Gościom obcowanie z obiektem. Hotel Narvil przygotował aplikację, która pomaga jak najlepiej zaplanować swoje wydarzenie oraz być w stałym kontakcie z uczestnikami. Działa jak nowoczesna platforma informacyjna, łącząca organizatora z zebranymi Gośćmi. Aplikacja przyda się nie tylko podczas spotkań biznesowych – dzięki wbudowanemu informatorowi korzystający z niej goście hotelu zyskują dostęp do wszystkich najpotrzebniejszych informacji podczas pobytu – od godzin serwowania posiłków po najnowsze oferty specjalne. Nie bez znaczenia jest również moduł nawigacji, dzięki któremu można łatwo odnaleźć swój pokój, restaurację, strefę Spa czy poszczególne sale konferencyjne.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij