Ranking najpopularniejszych pracodawców 2015

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Ranking najpopularniejszych pracodawców 2015

Którzy pracodawcy cieszą się największą popularnością? Którego najwyżej oceniają pracownicy? Kto najlepiej komunikuje się ze swoimi potencjalnymi, aktualnymi i byłymi pracownikami? Zobacz, kto znalazł się na liście nagrodzonych firm.

Serwis GoldenLine od początku swojego istnienia za główny cel działalności stawiał łączenie pracodawców i pracowników. Z sukcesem robi to nadal. Z jednej strony daje więc możliwość tworzenia profili zawodowych pracownikom a z drugiej dostarcza pracodawcom szeregu możliwości prezentowania swoich firm. Dostępne w serwisie narzędzia takie jak Profile Pracodawców czy Katalog Pracodawców, mają na celu wspierać proces komunikacji pomiędzy tymi grupami. Pracodawcy mają dzięki temu realny wpływ na to, co dzieje się w ich organizacjach, a opinie o nich, nawet te negatywne, mogą być źródłem cennych informacji i bodźcem do podejmowania właściwych działań. Wielu pracodawcom udaje się konsekwentnie i bezkompromisowo działać stawiając na najważniejsze zasoby firmy czyli ludzi.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

20 października 2015 r. podczas uroczystej gali z okazji 10-lecia GoldenLine, ogłoszona została lista laureatów.

TOP 10 Najpopularniejszych Pracodawców 2015 w serwisie GoldenLine:

  1. Orange Polska
  2. Capgemini Polska
  3. Randstad Polska
  4. Sii
  5. Nokia
  6. ABB
  7. Delphi Poland
  8. Alior Bank
  9. T-Mobile Polska
  10. Nationale-Nederlanden

Zwycięzców wyłoniono na podstawie algorytmu, który uwzględniał następujące dane: średnią z ocen wystawionych na Profilu Pracodawcy w odniesieniu do ich liczby, aktywność pracodawców na profilach czyli liczbę dodawanych postów i komentarzy oraz ilość publikowanych ofert pracy.

Zestawienie najpopularniejszych pracodawców zostało przygotowane w oparciu o algorytm wykorzystywany w Katalogu Pracodawców. Katalog daje możliwość sortowania pracodawców według średniej z ocen wystawionych na profilach lub według popularności. Użytkownicy mają dodatkowo możliwość sortowania pracodawców po branży oraz po lokalizacji. Na pozycję w Katalogu Pracodawców według popularności wpływa średnia z ocen wystawionych przez byłych lub obecnych pracowników na profilach w stosunku do liczby wystawionych opinii, aktywność na profilach rozumiana jako dodawane komentarze, posty oraz oferty pracy.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij