Ruszyła kolejna odsłona promocji Nutelli - „Powiedz to z Nutellą”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Ruszyła kolejna odsłona promocji Nutelli - „Powiedz to z Nutellą”

Dzięki promocji konsumenci mają możliwość wyrażenia swoich uczuć lub powiedzenia czegoś miłego swoim bliskim poprzez zamówienie personalizowanych etykiet na słoiki.

Aby otrzymać dedykowaną etykietę, miłośnicy marki powinni kupić 350 g lub 600 g słoiczek Nutelli. Na opakowaniach znajduje się kod promocyjny, który należy wpisać na stronie nutella.pl, na której znajduje się aplikacja pozwalająca na stworzenie dedykowanej etykiety. Każdy kod uprawnia do stworzenia dwóch personalizowanych etykiet, które konsumenci dostają gratis drogą pocztową. Aktywność „Powiedz to z Nutellą” potrwa do połowy stycznia 2016 r.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Spot dostępny do pobrania pod  linkiem.

Aktywację „Powiedz to z Nutellą” wspiera szeroko zakrojona akcja promocyjna. W telewizji, kinach oraz na kanałach VOD będzie można zobaczyć specjalnie przygotowane spoty. Komunikacja jest wspierana również kampanią outdoorową (na nośnikach citylight, w komunikacji miejskiej oraz w warszawskim metrze), internetową oraz w social media.

Spot TV przygotowała agencja Erste liebe film, za kreację odpowiada agencja Lowe. Za strategię i realizację działań w social media odpowiada agencja Lubię to – linked by Isobar, natomiast działania mediowe zaplanował i realizuje dom mediowy Vizeum Polska. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij