Fiszki FRoSTY

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Fiszki FRoSTY

Ruszyła kampania internetowa, zatytułowana: Fiszki FRoSTY przygotowana przez agencję marketingu interaktywnego GoldenSubmarine. Jej głównym założeniem jest poszerzenie wiedzy konsumentów na temat produktów FRoSTY oraz o polityce marki - 100% naturalnego smaku.

Na stronie, został wykorzystany motyw fiszek - małych, odwracanych karteczek, które często służą pomocą przy nauce języków obcych. W przypadku FRoSTY pokazują one odbiorcom, co naprawdę kryje się pod hasłem 100% naturalnego smaku.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Odkrywając kolejne karteczki, dowiadujemy się o uprawach warzyw kontrolowanych przez FRoSTĘ, niebieskim certyfikacie MSC, świadczącym o zrównoważonym połowie ryb, czy naturalnych przyprawach, które skutecznie zastępują sztuczne barwniki. Specjalna wyszukiwarka oparta na tagach, pozwala filtrować fiszki oraz produkty objęte kampanią, według własnych zainteresowań (np. tylko VEGE lub RYBY). Kampania jest powiązana kontekstowo ze spotem TV marki FRoSTA, w którym konsumenci są informowani o idei 100% naturalnego smaku.

Marka FRoSTA od kilku lat sukcesywnie wprowadza zmiany w recepturach potraw, usuwając wszystkie dodatki do żywności, takie jak: wzmacniacze smaku, sztuczne aromaty, barwniki. Składniki, które nie spełniały założeń 100% naturalnego smaku, zostały zastąpione produktami wysokiej jakości np.masłem bez barwników, ziołami, dojrzewającymi w słońcu, nie w szklarni, czy egzotycznymi przyprawami. W ciągu 2 lat FRoSTA wykonała bardzo dużo pracy, weryfikując ponad 200 składników!

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij