Filmowa promocja konsumencka marki Original Source

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Filmowa promocja konsumencka marki Original Source

Original Source to marka, która w kodzie DNA ma wpisany element zaskoczenia, zarówno jeśli chodzi o połączenia składników w swoich produktach, jak i nierutynowe działania promocyjne. Dla wszystkich fanów dobrego kina przygotowała wyjątkową promocję.

zdjęcie: www.originalsourceprezentuje.pl

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Każdy klient drogerii Rossmann, który kupi żel pod prysznic Original Source oznaczony specjalną naklejką, będzie miał możliwość obejrzenia jednego ze 100 filmów dostępnych na www.originalsourceprezentuje.pl.  Akcja trwa do wyczerpania zapasów.

W październiku ruszyła filmowa promocja konsumencka przygotowana przez markę Original Source we współpracy z VOD. Każdy, kto kupi produkt marki oznaczony specjalną naklejką otrzyma dostęp do stu filmów dostępnych na stronie. Jeden kod umożliwia obejrzenie jednego filmu, jednak warto zrobić zapasy – z zebranych kodów można korzystać przez rok od rozpoczęcia akcji, konieczne jest również zachowanie paragonu.

Promocją objęte są żele pod prysznic w opakowaniach o pojemności 500 ml: Original Source Raspberry & Vanilla, Original Source Lime, Original Source Lemon & Tea Tree, Original Source Mango & Macadamia, Original Source Coconut oraz produkty o pojemności 250ml: Original Source Extreme XXX Mint, Original Source Extreme Lemon & Chilli, Original Source Extreme Eucalyptus & Black Pepper oraz Original Source Wild Cherry & Nettle.

Akcja trwa do wyczerpania zapasów, a regulamin promocji dostępny jest na stronie promocyjnej.

Organizatorem promocji jest agencja reklamowa Grupa 3, natomiast działania komunikacyjne prowadzi agencja Tailor Made PR.

Original Source to kolorowe i przyjemnie pachnące żele pod prysznic, które wycisnęły z natury to co najlepsze i zamknęły je szczelnie w każdej swojej butelce. To marka, która jest otwarta na potrzeby swoich fanów i zawsze serwuje im to co wyjątkowe i nierutynowe.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij