PizzaPortal.pl prezentuje ranking Top Takeaway

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
PizzaPortal.pl prezentuje ranking Top Takeaway

Dnia 29 października br. PizzaPortal.pl, największy serwis do zamawiania jedzenia online, przedstawił listę najlepszych restauracji z dowozem – Top Takeaway. Spośród restauracji zlokalizowanych w blisko 400 miejscowościach w całym kraju wybrano 200 najlepszych lokali.

Głównymi kryteriami wyboru lokali w Top Takeaway były: jakość, popularność danej restauracji oraz liczba pozytywnie zrealizowanych zamówień. Celem rankingu jest wyróżnienie najbardziej docenianych przez klientów restauracji oferujących zamawianie jedzenia online.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Tegoroczny ranking jest trzecią edycją akcji i obejmuje swoim zasięgiem całą Polskę. Partnerem medialnym Top Takeaway jest portal naszemiasto.pl, dzięki czemu lokale zostaną też poddane bezpośredniej ocenie użytkowników. Polska została podzielona na kilkanaście regionów, do których przyporządkowano od kilku do ponad dwudziestu różnych restauracji. Czytelnicy otrzymują szansę wyboru najlepszych restauracji, poprzez oddawanie na nie swoich głosów w plebiscycie na łamach serwisu naszemiasto.pl.

Głosować będzie można przez trzy tygodnie. Użytkownicy wyłonią trzy, ich zdaniem, najlepsze

w danym regionie restauracje z dowozem. Następnie z każdego z regionów restauracje, które zajmą kolejno trzy pierwsze miejsca, przejdą do walki ogólnopolskiej o miano Najlepszej Restauracji z dowozem w Polsce.

Na dedykowanej Landing Page użytkownicy znajdą wszystkie nominowane restauracje oraz poznają więcej szczegółów o zasadach ich wyboru. Zestawienie Top Takeaway promowane będzie także przez kanały marketingowe PizzaPortal.pl, w tym newslettery i social media.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij