Magazyn EGO w czołówce aplikacji w AppStore

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Magazyn EGO w czołówce aplikacji w AppStore

EGO - pierwszy męski magazyn wyłącznie na tablety, który zadebiutował zaledwie 14 dni temu, już po kilku dniach wdarł się na sam szczyt rankingu aplikacji pobieranych na iPady przez użytkowników z Polski.

EGO funkcjonuje wyłącznie w wersji na tablety. Od startu zbiera pozytywne komentarze od ekspertów, którzy doceniają jednocześnie zawartość treściową jak i jakość aplikacji, którą jest EGO. - Jego szybki marsz na pierwsze miejsce pośród wszystkich tytułów dostępnych w Newsstandzie imponująca liczba sesji i pobrań dowodzi, że użytkownicy iPadów potrzebują interesujących i jednocześnie interaktywnych treści. Magazyn EGO komunikuje się z czytelnikiem wieloma warstwami, płynnym układem zawartości dostosowującej się do orientacji ekranu oraz poprzez multimedia, o których tradycyjna prasa może jedynie pomarzyć – podkreśla Sławomir Szymański, Prezes Yellow Hat i Dyrektor Wydawniczy Działu Digital Publishing.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Tylko w okresie ostatnich 14 dni od startu magazyn EGO odnotował:

  • 9 tys. sesji czytelniczych
  • 4 tys. użytkowników

W premierowym numerze Mateusz Damięcki opowiada o ciężkim życiu gwiazdy i jego największym wyzwaniu, czyli wyprawie żukiem dookoła świata. Natalia Lesz podaje swój przepis na idealnego faceta. Fani motoryzacji obejrzą 10 najdroższych aut świata, poznają nowości i wybiorą się w podróż do Bonneville, czyli w miejsce, gdzie prędkość nie ma granic. A dla czytelników, którzy wolą oglądać niż czytać - magazyn przygotował obszerny blok o gadżetach hi-tech, ekskluzywnych zegarkach, modzie i pielęgnacji.

Tylko w okresie ostatnich 14 dni od startu pierwszy numer magazynu EGO może się pochwalić:

  • artykułami przeczytanymi 38 tys. razy
  • 21 tys. gestów interaktywnych

EGO jest kolejnym po iAM tytułem wydanym przez Yellow Hat. Pierwszy magazyn dla kobiet – iAM - miał premierę we wrześniu. W pierwszym kwartale 2013 roku spółka zamierza wprowadzić na rynek kolejny, trzeci już tytuł dedykowany na tablety. Według szacunków branży, na polskim rynku jest już około 0,5 mln tabletów, a ta liczba na koniec roku może zwiększyć się do 700-900 tys.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij