„Houston, mamy problem!”, czyli #TechKlub komunikuje o kryzysie

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
„Houston, mamy problem!”, czyli #TechKlub komunikuje o kryzysie

Stowarzyszenie Wzmacniacz.org zaprasza na #TechKlub. Tematem listopadowego spotkania będą sytuacje kryzysowe w firmach i organizacjach. Jak rozmawiać o nich z otoczeniem podpowiedzą zaproszeni goście, którym żaden kryzys nie jest straszny.

Każda organizacja narażona jest na kryzysy. Nie omijają one ani największych firm, ani najprężniej działających fundacji i stowarzyszeń. Nie da się ich przewidzieć, sprawować nad nimi pełnej kontroli czy też całkowicie wyeliminować. Ale można tak nimi zarządzać, aby minimalizować ich skutki.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

 Jedną z najważniejszych dróg zarządzania kryzysem jest właściwa, profesjonalna i przemyślana komunikacja. Dlatego podczas najbliższego #TechKlubu nasi goście Urszula Podraza, rzecznik prasowy Kraków Airport oraz Albert Stęclik z VML Poland opowiedzą o tym, jak komunikować o kryzysie, aby nie stracić wiarygodności i zachować szacunek otoczenia oraz jak w ogóle budować strategię dla swojej marki, by zdobyć zaufanie konsumentów.

Urszula Podraza w prelekcji  „Spokojnie, to tylko kryzys” podpowie, jak zachować zimną krew w informowaniu o sytuacji kryzysowej, a Albert Stęclik wytłumaczy nam, co mówią ludzie reklamy, których… nikt nie słucha.  

Goście specjalni:

Urszula Podraza – Rzecznik prasowy Kraków Airport
Albert Stęclik - VML Poland

4 listopada (środa), godz. 18.00
Kraków, Pauza inGarden (ul. Rajska 12)
Wstęp wolny! Rejestracja na www.technologielokalnie.pl/techklub/krakow
Relację na żywo można również śledzić na: www.periscope.tv/wzmacniaczorg
Więcej informacji na: www.facebook.com/wzmacniaczorg  

  

O TechKlub

Sieć TechKlubów to inicjatywa programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności pn. "Nowe Technologie Lokalnie" realizowanego przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. W 16 miastach w Polsce (Kraków, Gdynia, Wrocław, Poznań, Toruń, Olsztyn, Rzeszów, Biała Podlaska, Szczecin, Białystok, Suwałki, Zielona Góra, Gliwice, Kielce, Lublin, Łódź) każdego miesiąca odbywają się spotkania, które podejmują kwestie wykorzystania technologii informacyjno-komunikacyjnych w trzecim sektorze. W spotkaniach biorą udział przedstawiciele organizacji pozarządowych, biznesu, nauki i administracji.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij