Agencja UNIQUE ONE pracuje dla firmy TAURON

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Agencja UNIQUE ONE pracuje dla firmy TAURON

W wyniku wygranego przetargu agencja UNIQUE ONE pozyskała nowego klienta – firmę TAURON Sprzedaż Sp. z o.o. Na zlecenie przedsiębiorstwa agencja przygotowała loterię promocyjną pod hasłem „Prąd z nagrodami”.

Loteria promocyjna skierowana jest do klientów indywidualnych, zarówno obecnych, jak i tych, którzy do końca grudnia br. podpiszą umowę sprzedaży energii lub umowę kompleksową z Tauron Sprzedaż lub Tauron Sprzedaż GZE. Zgłoszenia można dokonać na stronie www.tauron.pl/loteria lub wypełniając formularz w wersji papierowej, dostępnej w Punkcie Obsługi Klienta

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Przyjmowanie zgłoszeń do loterii TAURONA trwa od 2 listopada do 31 grudnia 2015 roku. Można w niej wygrać: samochód Toyota Auris Hybrid, 3 skutery elektryczne Zipp Volteno, 5 rowerów elektrycznych Ecobike Holland 7s oraz 50 iPadów Mini 3 . Losowanie nagród odbędzie się 9 lutego 2016 r.

Agencja UNIQUE ONE jest odpowiedzialna za organizację i nadzór nad loterią oraz obsługę infolinii promocyjnej dedykowanej do akcji. Loterię wspierają materiały BTL: ulotki, plakaty, koperty, urny w Punktach Obsługi Klienta.

- To pierwsza akcja, jaką organizujemy dla firmy Tauron Sprzedaż. To duży i wymagający klient, który ma ponad 4,6 mln. klientów indywidualnych, a więc potencjalnych uczestników loterii - podkreśla Grzegorz Bonder, General Manager w agencji UNIQUE ONE.

Loteria prowadzona jest na podstawie zezwolenia wydanego przez Dyrektora Izby Celnej w Warszawie. Regulamin konkursu, opracowany przez UNIQUE ONE, dostępny jest na stronie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij