WhitePress i ContentStream integrują promocję informacji prasowych

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
WhitePress i ContentStream integrują promocję informacji prasowych

WhitePress wprowadził do swojej platformy wspierającej działania e-PR funkcję promocji notek prasowych. Każdy użytkownik wirtualnych biur prasowych udostępnionych przez WhitePress może w prosty sposób uzyskać wartościowy, tematyczny i niedrogi ruch. Jest to pierwsze takie rozwiązanie w Polsce.

Ponad dwa miesiące temu platforma WhitePress wdrożyła funkcję bezpłatnych wirtualnych biur prasowych. Oferują one szereg bezpłatnych usług takich jak: tworzenie i utrzymanie biur prasowych, zarządzanie własną bazą dziennikarzy, promocja notek na stronie www.biuroprasowe.pl. Obecnie z biur prasowych WhitePress korzysta ponad 150 firm. Teraz WhitePress wprowadza pierwszą płatną (ale nieobowiązkową) usługę umożliwiającą promowanie wybranych notek prasowych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Promocja jest realizowana w oparciu o rozliczenie CPC (stawki to 40-60 gr za odsłonę), a uruchomienie kampanii zajmuje mniej niż 30 sekund. Dzięki integracji z siecią ContentStream pozyskiwany ruch jest wysokiej jakości.

„Firma prowadząca wirtualne biuro prasowe powinna zadbać o jak najszerszą promocję treści. Podstawowymi odbiorcami notek prasowych są dziennikarze, jednak w wielu przypadkach warto pokusić się o dotarcie do szerszej grupy odbiorców” – mówi Paweł Strykowski z WhitePress – „Merytoryczne i atrakcyjne wirtualne biuro prasowe ma szansę walczyć o popularność ze stroną internetową firmy dzięki rozwiązaniom, które wprowadzamy dla naszych klientów”.

ContentStream jest narzędziem opracowanym przez firmę Netsprint, które w sposób efektywny i angażujący umożliwia dotarcie do nowych użytkowników dzięki promocji opartej na dostarczeniu wartości grupie docelowej. Sieć umożliwia kontekstowo-behawioralne wyświetlanie linków do najbardziej interesujących artykułów. Zasięg ContentStream to ponad 15 milionów internautów. Linki wyświetlane są na ponad 1000 polskich serwisach internetowych, w tym na serwisach Grupy WP, Grupy Infor, Grupy Polskapresse i Media Regionalne, Grupy Gremi, czy WM.pl.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij