Zmysłowa Justyna Steczkowska w spocie marki Gatta!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Zmysłowa Justyna Steczkowska w spocie marki Gatta!

Pod koniec wakacji, gdy na zewnątrz temperatura wskazywała, że jest to lato w Rzymie a nie w Warszawie, w jednej z warszawskich willi, dwie przyjaciółki – Gatta i właścicielka jednych z najzgrabniejszych nóg polskiego show biznesu – Justyna Steczkowska, stały się bohaterkami wyjątkowego spotu.

Spotu, który jest częścią nowej kampanii reklamowej marki. Teraz zdradzamy jak wyglądały prace nad tą wyjątkową produkcją. Zdjęcia trwały tylko jeden dzień. Ekipa rozumiała się bez słów i świetnie bawiła na planie. Niewątpliwie bowiem Justyna doskonale czuje się przed kamerą – w końcu na swoim koncie ma ponad 40 teledysków. Jaki więc będzie spot dla Gatty?

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Po pierwsze scenariusz

Nad scenariuszem wspólnie z Gattą pracowała Justyna Steczkowska. Jej aktorskie umiejętności pozwoliły nadać produkcji niesamowitego klimatu. Reżyserem spotu reklamowego był, mieszkający na co dzień w Paryżu i pracujący dla światowych marek modowych, Piotr Stokłosa. Cel był jeden – zaprezentować nowości z kolekcji Gatta, tak by zapadły w pamięć potencjalnych klientek. Bohaterami spotu obok gwiazdy są więc: aksamitne w dotyku, komfortowe i eleganckie rajstopy Satti Matti oraz całkowita nowość w ofercie Gatta – double push up, który znalazł się w pierwszej autorskiej kolekcji bielizny Gatta Intimate. Jednak przechadzająca się, tańcząca po pokojach apartamentu i nonszalancko zrzucająca ręcznik kąpielowy Justyna Steczkowska jest bohaterką pierwszoplanową. Udowadnia, że dzięki bieliźnie kobieta może być niezależna, świadoma siebie i swojej kobiecości.

Uroczy bohater drugiego planu

Oprócz Justyny Steczkowskiej na planie pojawił się też wyjątkowy bohater drugoplanowy – niebieskoszary kot Nie wszyscy wiedzą bowiem, że Gatta po włosku znaczy kotka. Dlatego prawdziwej kotki nie mogło zabraknąć w ostatnim spocie marki. Urocze zwierzę jak zahipnotyzowane wpatrywało się w Justynę Steczkowską. Nic dziwnego – od Justyny naprawdę nie sposób oderwać wzroku.

Justyna Steczkowska o współpracy z Gattą

Przy całym natłoku zdarzeń towarzyszących nagrywaniu spotu reklamowego, Justyna Steczkowska znalazła chwilę na specjalną wypowiedź, która uchyla rąbka tajemnicy o jej relacji z Gattą: „Gatta… stęskniłam się za nią… to moja przyjaciółka…”. Warto też wspomnieć, że autorska muzyka, śpiewanie i delikatne szeptanie, które usłyszymy w finalnym spocie, zostały skomponowane i wykonane przez samą artystkę. To jednak nie wszystkie niespodzianki, jakie Gatta przygotowała w swojej nowej produkcji. Jej premiera nastąpi już 10 listopada. Tymczasem zachęcamy do zapoznania się z materiałem z backstage.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij