Nowi pracownicy w agencji buzz.

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Nowi pracownicy w agencji buzz.

Paulina Dziankowska objęła nowe stanowisko Account Managera platformy Rekomenduj.to, a Edyta Złomaniec została Senior Client Service Coordiantorem. Nawiązanie współpracy z Dziankowską i Złomaniec jest wynikiem dynamicznego rozwoju agencji buzz. związanego z poszerzeniem oferty o nowe kompetencje.

Do zadań Pauliny Dziankowskiej należy obsługa Klienta w kampaniach Rekomenduj.to oraz wzmocnienie działań platformy od strony badawczej.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Dziankowska jest socjologiem i badaczem ze specjalizacją jakościową, a także umiejętnościami i doświadczeniami ilościowymi. Dotychczas współpracowała m.in. z Domem Badawczym Maison, Instytutem Badania Opinii Homo Homini, Akademią Leona Koźmińskiego oraz Buzz Media.

Edyta Złomaniec pracowała poprzednio w agencji public relations 24/7 Communication jako Senior Account Executive. W agencji buzz. objęła stanowisko szefa teamu odpowiadającego za kompleksową obsługę marki BaByliss Paris.

Złomaniec była związana z 24/7 Communication od 2012 roku, wśród jej klientów byli m.in.: Heineken, Deezer, Sante, Bosch, Ariel, Gillette. Specjalizuje się w content marketingu oraz zintegrowanej komunikacji głównie dla marek z segmentu beauty i lifestyle.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij