Justyna Steczkowska wraca w nowej kampanii marki Gatta!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Justyna Steczkowska wraca w nowej kampanii marki Gatta!

Gatta wraca z nową odsłoną kampanii wizerunkowej z udziałem Justyny Steczkowskiej. Marka podkreśla, że wizerunek piosenkarki jest już od jakiegoś czasu mocno utożsamiany z jej produktami, stąd między innymi naturalna kontynuacja współpracy.

Przy okazji kreacji wizerunkowych, marka promuje swój  produkt - linię rajstop Satti Matti. To propozycja Gatty dla kobiet na chłodniejsze dni. Rajstopy są opalizujące, a satynowe wykończenie materiału w połączeniu z ciemnym odcieniem daje efekt wysmuklenia na całej długości nogi. Kampania potrwa do końca roku. Satti Matti będzie jednym produktów reklamowanych w trakcie jej trwania, jednak głównym celem akcji jest konsekwentna budowa przez Gattę swojego wizerunku.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kreacje przedstawiają Justynę Steczkowską ubraną w bieliznę z linii Gatta Intimate, co będzie zarazem wstępem do kolejnych etapów całej akcji i zbudowaniem świadomości również tej linii produktowej.

Kampania reklamowa Gatta obejmie swoim zasięgiem: TV (TVN i stacje tematyczne), radio (Radio Zet i RMF FM) i internet. Gatta zaplanowała również specjalne działania społecznościowe. Na stronie Gatta dostępny będzie blog na temat kampanii. Przygotowano też specjalną wersję spotu, który artystka udostępni jedynie na swoim fanpage’u.  Za planowanie i zakup mediów offline oraz video online odpowiada dom mediowy SMG Starcom. Kampanię digitalową obejmującą m.in.: display, formaty rich media, e-mail marketing, projekt landing page oraz kreacje reklamowe przygotowała agencja AdCookie. Za działania PR odpowiada agencja 38PR. Autorem strategii kampanii jest marka Gatta. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij