DJ Adamus świętuje z Oranżadą Hellena!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
DJ Adamus świętuje z Oranżadą Hellena!

Już 12. grudnia w Teatrze Capitol odbędzie się impreza, która rozpali stolicę do czerwoności! Swoje 40-te urodziny i 20-lecie działalności artystycznej obchodzić będzie DJ Adamus!

Kultowa Oranżada Hellena jest partnerem wyjątkowego eventu, połączonego z premierą jubileuszowej płyty. Tego wieczoru na pewno nie zabraknie wielkich emocji, występów zaprzyjaźnionych gwiazd i pozytywnego orzeźwienia!

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

40 lat minęło jak jeden dzień!

DJ Adamus to jeden z najbardziej rozpoznawalnych przedstawicieli rodzimej sceny klubowej. Jego sety rozgrzewają publiczność, która przez całą noc nie schodzi z parkietu i doskonale się bawi. Pełen dobrej energii i muzycznej pasji DJ Adamus, to tak naprawdę Adam Jaworski, który urodził się 13 grudnia w Opolu. Z wykształcenia jest… politologiem, ale to z muzyką i mediami związał swoje życie. Przygodę rozpoczął prowadząc audycje w rozgłośniach radiowych, przygotowywał oprawę muzyczną show Kuby Wojewódzkiego, a także stworzył popularny duet producencki Wet Fingers, który wykreował m.in. klubowy hit „Hi-Fi Superstar”. Jego grafik każdego dnia pełen jest różnych zajęć - DJ Adamus gra na wielu imprezach, pracuje jako producent muzyczny, a także zasiada w fotelu jurorskim muzycznego show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Od 20. lat nawet na chwilę nie zwalnia tempa!

Noc pełna wrażeń

12 grudnia w Teatrze Capitol DJ Adamus gościć będzie na urodzinach wielu swoich muzycznych przyjaciół.          Na imprezie wystąpią m.in. Ada Szulc, Sabina Jeszka, Agnieszka Włodarczyk i ASIA ASH. Zapowiada się energetyczny wieczór, w którym nie zabraknie muzycznych doznań, szaleństwa na parkiecie i pozytywnych emocji.

Oranżada Hellena, która jest partnerem imprezy, będzie towarzyszyć imprezowiczom podczas całego eventu. Produkty z pewnością ubarwią ten niezapomniany wieczór. Oranżada Hellena ochłodzi i orzeźwi szukających wytchnienia po tanecznym maratonie, a spragnionym wrażeń pozytywnie zakręci w głowach i sercach. Niepowtarzalny, kultowy smak przywołuje na myśl retro klimaty w nowoczesnym wydaniu, których na tej imprezie z pewnością nie zabraknie!

Muzyczny wieczór urodzinowo-jubileuszowy rozpocznie się o 22:00.

Bilety będą do nabycia w dniu imprezy 12.12.2015 w Klubie Capitol, ul. Marszałkowska 115, Warszawa. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij