Brown – Forman Polska wzmacnia swoje struktury

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Brown – Forman Polska wzmacnia swoje struktury

Brown-Forman Polska, jeden z największych dystrybutorów alkoholi mocnych z segmentu premium w Polsce, ma nowego Marketing Managera Finlandia® Vodka. Funkcja ta powierzona została Piotrowi Chmieleckiemu.

Jego dotychczasowe obowiązki na stanowisku Marketing Managera Jack Daniel’s Family of Brands przejął Kamil Mruk.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Do zespołu dołączył również Marcin Renkiewicz, który objął stanowisko Sales Operations Manager i pokieruje pracami zespołu odpowiedzialnego za rozwijanie procesów sprzedaży w firmie.

Piotr Chmielecki, wieloletni Marketing Manager Jack Daniel's Family of Brands, objął stanowisko Marketing Managera Finlandia® Vodka i pokieruje pracami zespołu odpowiedzialnego za dalszy rozwój marki w Polsce. O powierzeniu Chmieleckiemu nowych zadań zdecydował fakt, że wyróżnia się on ogromną wiedzą, znajomością rynku oraz niezwykłą umiejętnością dostrzegania nowych trendów, czego dowiódł zarządzając produktami z logo Jack Daniel’s.

Jego dotychczasowe obowiązki przejął Kamil Mruk, który doświadczenie zawodowe zdobywał w międzynarodowych firmach, gdzie odpowiedzialny był za kompleksowe zarządzanie markami. Do zadań Mruka należy opracowywanie oraz egzekwowanie szczegółowych planów marketingowych, których celem jest dalsza ekspansja marki Jack Daniel’s na rynku polskim.

Równocześnie w odpowiedzi na dynamicznie zmieniającą się sytuację na rynku alkoholi mocnych, która stawia przed firmami z branży spirytusowej ogromne wyzwania, zarówno w obszarze rozbudowywania portfolio, efektywnej ekspansji marek w nowych kanałach dystrybucji, jak i modernizacji procesów sprzedaży, zarząd Brown-Forman Polska podjął decyzję o utworzeniu stanowiska Sales Operations Managera. Funkcja ta powierzona została Marcinowi Renkiewiczowi. Do jego zadań należy opracowanie koncepcji optymalizacji inwestycji, budowanie strategii klienckich oraz usprawnienie procesów planowania dla wszystkich marek z portfolio Brown-Forman Polska.

Modernizacja struktur organizacyjnych w Brown-Forman Polska to efekt wielomiesięcznych poszukiwań rozwiązań, które usprawnić mają procesy sprzedaży. W ich konsekwencji podjęliśmy decyzję o utworzeniu stanowiska Sales Operations Manager, które objął Marcin Renkiewicz Dzięki obecnym zamianom udało nam się stworzyć model, w którym optymalizacja współpracy działu sprzedaży i marketingu, przyniesie dalszy wzrost znaczenia naszych marek na polskim rynku - mówi Ricardo Cupido, Dyrektor Generalny Brown-Forman Polska.

Kamil Mruk zdobywał doświadczenie, m.in. w: Henkel, Colgate-Palmolive, L'Oreal i Reckitt Benckiser, gdzie realizował międzynarodowe projekty, oparte o różne modele biznesowe. Marcin Renkiewicz, przed dołączeniem do zespołu Brown-Forman Polska, pracował m.in. w Nestle Polska, gdzie koordynował procesy związane ze wsparciem oraz zarządzaniem sprzedażą. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij