Bugajna jurorką ukraińskiego Pravda Awards

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Bugajna jurorką ukraińskiego Pravda Awards

Zofia Bugajna, Dyrektor Rozwoju Biznesu MSLGROUP na kraje Europy Środkowo-Wschodniej została jurorką Pravda Awards, największego ukraińskiego konkursu w branży PR. Tegoroczna edycja odbędzie się 16 grudnia w Kijowie.

Organizowany przez Ukraińskie Stowarzyszenie Public Relations konkurs Pravda Awards odbywa się od 2006 roku, a zgłaszane projekty są oceniane na podstawie ich efektywności, kreatywności, a także ich zgodności z Kodeksem Etyki Zawodowej Stowarzyszenia. Jury konkursu jest tworzone na zasadzie równej obecności przedstawicieli firm i agencji, z udziałem czołowych ukraińskich i zagranicznych ekspertów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W tym roku przedstawiciele MSLGROUP byli jurorami największych polskich i europejskich konkursów branży PR. Sebastian Hejnowski, szef MSLGROUP na kraje Europy Środkowo-Wschodniej oceniał prace i kampanie zgłoszone do Złotych Spinaczy, Golden Drum i Cristal Festival. Sebastian Stępak, Dyrektor Zarządzający MSLGROUP był jurorem w kategorii PR na tegorocznym Cannes Lions, a także Klubie Twórców Reklamy KTR.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij