Carlsberg zapowiada prawdopodobnie najlepszą kampanię na UEFA EURO 2016™

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Carlsberg zapowiada prawdopodobnie najlepszą kampanię  na UEFA EURO 2016™

Tuż przed losowaniem grup finału UEFA EURO 2016™, które odbyło się 12 grudnia w Paryżu, Carlsberg, Oficjalne Piwo UEFA EURO 2016™, poinformował o swojej kampanii marketingowej przygotowanej z okazji mistrzostw Europy we Francji.

Carlsberg przygotował szereg aktywności, których celem jest „uczynienie mistrzostw lepszymi dla kibiców” („do it better for the fans”). Kampania opiera się na dobrze znanym haśle marki „Prawdopodobnie najlepsze piwo na świecie”, w ramach którego fani będą mogli wygrać prawdopodobnie najlepsze nagrody. Ruszy również nowatorska platforma internetowa, która pozwoli na zaangażowanie konsumentów w czasie rzeczywistym.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Twarzą kampanii jest Ambasador Marki Carlsberg Peter Schmeichel, który weźmie udział w wielu wydarzeniach, odbywających się przed i w trakcie finałów. Dla kibiców będzie to unikalna szansa na spotkanie z wielką gwiazdą duńskiej piłki nożnej.

- Od lat nie było bardziej nieprzewidywalnych mistrzostw EURO. Sobotnie losowanie grup finałowych turnieju tylko potwierdziło, jak zacięte będą te mistrzostwa, a wynik jest tak trudny do przewidzenia, jak w 1992 roku. Bez względu na ostateczny rezultat, Carlsberg uczyni wszystko, aby przyszłoroczne EURO było dla kibiców najlepszą edycją tego turnieju w historii – mówi Peter Schmeichel, Ambasador Carlsberg.

Głównym priorytetem Carlsberga jest angażowanie kibiców za pośrednictwem kanałów cyfrowych przed i podczas mistrzostw. Po raz pierwszy kibice z całego świata, oprócz możliwości uczestniczenia w głosowaniu internetowym na UEFA.com, będą mieli szansę zagłosować, za pośrednictwem mediów społecznościowych, na Człowieka Meczu Carlsberga („Carlsberg Man of the Match”) każdego z 51 spotkań turnieju. Nowa mechanika głosowania będzie powiązana z rozmowami kibiców prowadzonymi w czasie rzeczywistym, a także zapewni im łatwy dostęp do platformy głosowania, umożliwiając większy wpływ na to, kto wygra.

Z kolei, dzięki wyjątkowemu konkursowi „Play on the Pitch” kibice, w tym również z Polski, będą mogli wygrać unikalną, oferowaną tylko przez markę Carlsberg, nagrodę. Będzie nią możliwość zagrania na boisku Stade de Lyon, zaledwie dzień po obejrzeniu odbywającego się tam półfinału. Zwycięzcy konkursu z całej Europy wezmą udział w piłkarskich aktywnościach, takich jak Crossbar Challenge i Bungee Football, mierząc się z legendami futbolu z poprzednich mistrzostw Europy.

- W Polsce już w sierpniu rozpoczęliśmy pierwszą promocję dla pełnoletnich konsumentów piwa Carlsberg, którzy co tydzień mają szansę wylosować ekskluzywny pakiet VIP, obejmujący dwa bilety na mecz ćwierćfinałowy UEFA EURO 2016™, zakwaterowanie, wyżywienie i przeloty*. Uważamy, że oglądanie piłki nożnej i piwo to prawdopodobnie najlepsze połączenie na świecie. Dlatego obecnymi i kolejnymi aktywnościami chcemy umożliwić fanom naszych marek zdobycie biletów na UEFA EURO 2016™, by mogli osobiście podziwiać piłkarskie zmagania i poczuć niesamowitą energię tej imprezy - podkreśla Krzysztof Łojek, menedżer marki Carlsberg.

Carlsberg jest od lat zaangażowany w promowanie odpowiedzialnej konsumpcji alkoholu, dlatego też podczas UEFA EURO 2016™ przeprowadzi szereg działań, zachęcających fanów do spożywania piwa w sposób odpowiedzialny. Działania te odbędą się w strefach kibica we Francji i na innych rynkach.

*Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin promocji dostępne są na stronie.


Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij