Trzecie i pół spotkania ‘biznes na luzie’

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Trzecie i pół spotkania ‘biznes na luzie’

Już w najbliższy czwartek – 6 grudnia odbędzie się trzecie spotkanie ‘biznes na luzie’. Nie jest to jednak jedyna atrakcja w ostatnim miesiącu 2012 roku. Niedługo później, bo 17 grudnia zainteresowanych Biznes na luzie zaprasza do Mielca.

Podczas trzeciego spotkania ‘biznes na luzie’, które odbędzie się w Chilli Klub o godzinie 18:00 będziemy rozmawiać o budowaniu relacji sprzedażowych. Jest to temat, w ramach którego chcemy zainspirować do budowania długotrwałych i przyjaznych relacji z klientami i kontrahentami, w szczególności ze względu na zbliżające się święta Bożego Narodzenia. Jest to przecież okres wysyłania sobie życzeń, czy otrzymywania prezentów, które jeśli są przemyślane, mogą pozytywnie wpłynąć na nasze relacje z otoczeniem. Podczas wydarzenia wystąpi Benedykt Ożóg, od lat związany ze sprzedażą. Od 8 lat prowadzi stabilny i zgrany zespół sprzedażowy. Obecnie odpowiedzialny za dwa oddziały SIG Polska.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Drugim grudniowym wydarzeniem będzie spotkanie ‘biznes na luzie’ w restauracji Planeta, 17 grudnia o godzinie 18:00. Tutaj porozmawiamy o zarządzaniu projektami. Zaprezentujemy pełen zakres potrzebnych umiejętności zaczynając od przeprowadzania burzy mózgów, stosowania map myśli, używania metodologii mindmodellingu™, kończąc na wypełnieniu prostego formularza projektu. Dzięki spotkaniu uczestnicy wykształcą sobie przekonania i umiejętność, pozwalające na łatwą i intuicyjną, codzienną pracę z doskonale zaplanowanymi i zrealizowanymi prostymi projektami. Prelegentem, który wprowadzi nas w temat zarządzania projektami będzie Kamil Popławski - nowoczesny i otwarty ekonomista przekonany o istotności wpływu zarządzania na jakość naszego życia i przyszłość świata. Twórca koncepcji zarządzania rozproszonego™, Trójkąta TCM™, Mind modellingu™.

Wszystkich serdecznie zapraszamy na spotkania ‘biznes na luzie’ w grudniu. Więcej informacji można znaleźć na stronie lub na profilu facebook i twitter.

Wydarzenie objęte patronatem przez NowyMarketing.

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij