Shoper ogłasza konkurs na najlepszą aplikację dla e-sklepu

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
eCommerce

Shoper ogłasza konkurs na najlepszą aplikację dla e-sklepu

Profesjonalistów i doświadczonych speców od nowych technologii, ale i odważnych oraz pomysłowych amatorów, którzy chcą podbić świat e-commerce - Shoper szuka autorów aplikacji, które odmienią działanie sklepów internetowych. Za najlepszą płaci 10 tysięcy złotych.

“Szukamy aplikacji, które odmienią świat e-commerce i usprawnią działanie sklepów internetowych. Masz na nią pomysł i umiesz go zrealizować? A może znasz kogoś, kto robi dobre appki? Dołącz do naszego wydarzenia i zgarnij 10 tysięcy złotych” - zachęcają przedstawiciele platformy Shoper, wiodącego dostawcy oprogramowania dla sklepów internetowych w modelu SaaS.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Shoper zaprasza do udziału w konkursie każdego, kto tylko ma pomysł, jak usprawnić lub rozbudować sklep internetowy. “Chcemy bowiem poznać ludzi, którzy dostarczą rozwiązania do efektywnego prowadzenia e-biznesów - nastawionych na sukces i zafascynowanych nowymi technologiami” - tłumaczą. 

Każdy wygrywa

Główną nagrodą w konkursie jest kwota 10 tysięcy złotych, ale biorąc udział w akcji konkursowej, wygrać na niej może każdy - niezależnie bowiem od tego, czy uczestnik zgarnie zwycięską pulę czy nie, każda zgłoszona aplikacja jeśli tylko pomyślnie przejdzie testy, zostanie włączona w ofertę App Store Shoper (sklepu z aplikacjami dla sklepów internetowych) i będzie mogła zarabiać na siebie i swojego autora docierając do tysięcy właścicieli e-biznesów, pracujących na platformie Shoper.

Zgłoszenia przyjmowane są do 2 lutego 2016 roku. Wszystkie szczegóły, regulamin i formularz do rejestracji znajdziecie na stronie.


Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij