Ośmiu wspaniałych, czyli Ambasadorzy na start!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Ośmiu wspaniałych, czyli Ambasadorzy na start!

W ramach projektu iSpot Alma Mater dystrybutor sprzętu Apple zaprosił do współpracy wybranych studentów.

Rusza Program Ambasadorski iSpot mający na celu przybliżenie studentom świata nowych technologii. W ramach projektu zrekrutowanych zostało ośmioro studentów, którzy przez najbliższe miesiące służyć będą radą, prezentować kolegom i koleżankom z uczelni sprzęt Apple oraz zachęcać ich do testowania aplikacji wspierających edukację.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Do Programu Ambasadorskiego szukaliśmy osób zmotywowanych, ciekawych świata, o wyjątkowych zainteresowaniach i oczywiście kochających nowinki technologiczne, mówi Maria Dawidowicz, Marketing Manager iSpot Apple Premium Reseller. Program ten to okazja dla Ambasadorów, by zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe czy sprawdzić się w roli lidera opinii, ale także szansa dla nas, by usłyszeć głos pokolenia, które z technologiami jest zapoznane niejako w sposób naturalny. Wierzmy, że dzięki innowacjom studenci mogą uczyć się o wiele bardziej efektywnie - dodaje.

Od grudnia Ambasadorzy będą działać na uczelniach w całej Polsce: Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Warszawie, School of Form w Poznaniu, Uniwersytecie Gdańskim, Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, Politechnice Poznańskiej, Uniwersytecie Medycznym w Łodzi oraz na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

Program Ambasadorski jest kontynuacją kampanii iSpot Alma Mater – cyklu spotkań z nowymi technologiami Apple na uczelniach w całej Polsce, podczas których eksperci iSpot pokazali, w jaki sposób iPad i Mac pomagają w nauce, zwiększaniu kreatywności i efektywności osobistej.

Program trwa od grudnia 2015 do marca 2016.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij