They.pl partnerem Ads.Allegro

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
They.pl partnerem Ads.Allegro

Agencja digital marketingu They.pl i Allegro, lider rynku e-commerce w Polsce rozpoczęły współpracę partnerską w zakresie Ads.Allegro – nowego systemu reklamowego. Usługa zajmie kluczowe miejsce w ramach działań E-commerce Growth Management proponowanych przez They.pl dla liderów segmentu e-commerce

Ads.Allegro to forma wyróżnienia aktywnej aukcji na liście wyszukiwania Allegro na dwóch pierwszych najważniejszych pozycjach.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Płatność odbywa się w efektywnościowym modelu CPC, co oznacza, że reklamodawca płaci tylko wtedy, gdy potencjalni klienci klikną w reklamę i wejdą na stronę aukcji. Allegro oferuje również bonus w wysokości 100 zł na pierwszą kampanię, co może być atrakcyjne dla mniejszych reklamodawców, aby przetestować rozwiązanie – mówi Mikołaj Salecki, Digital Advertising Director.

Allegro, które ma miesięcznie 14 milionów użytkowników, 190 milionów odwiedzin i ponad 1,75 miliarda wyszukań jest doskonałym kanałem sprzedaży*.

- Ze wstępnych wyliczeń przeprowadzonych akcji w systemie Ads.Allegro w wybranych branżach wynika, że zwrot z inwestycji w taką formę reklamy może sięgać nawet kilkunastu tysięcy procent – dodaje Salecki.

E-commerce Growth Management to nowa usługa They.pl, w ramach której agencja zajmuje się kompleksowym wdrażaniem sprzedażowych rozwiązań dla szerokiej gamy serwisów sprzedających online lub planujących dopiero sprzedaż w internecie. Agencja They.pl oferuje szeroki wachlarz usług ukierunkowanych na sprzedaż, łączących działania reklamowe, big data management, e-mail marketing i CRM, performance marketing, SEO i SEM, afiliację oraz business consulting – to wszystko składa się na kompleksową ofertę E-commerce Growth Management.

They.pl działa również na wspomnianej platformie Allegro, w ramach której przygotowuje strategię sprzedażową (szablony aukcji, pricing oraz promocję z wykorzystaniem systemu Ads.Allegro).

 

* Źródło statystyk miesięcznych o serwisie Allegro: lipiec 2015: Megapanel PBI/Gemius, dane z hurtowni danych Allegro, sierpień 2015 r.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij