W ten weekend przyjdź po swój cyfrowy portret do Złotych Tarasów!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
W ten weekend przyjdź po swój cyfrowy portret do Złotych Tarasów!

W najbliższy weekend (19-20 grudnia) każdy, kto chce mieć swój cyfrowy portret, powinien pojawić się w Złotych Tarasach w Warszawie. O przeniesienie naszej podobizny na ekran komputera zadbają artyści z Akademii Sztuk Pięknych.

Swoje pędzle malarskie zamienili na Surface Pen, a sztalugę i płótno – na ekran Microsoft Surface Pro 4. Portrety są bezpłatne, a przykładowe realizacje można obejrzeć w galerii zamieszczonej pod tym linkiem. Swoje cyfrowe portrety otrzymało już 189 mieszkańców polskich miast.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Młodzi polscy rysownicy z ASP będą bezpłatnie wykonywać cyfrowe portrety osób odwiedzających strefę Microsoft Surface w Złotych Tarasach w dniach 19 i 20 grudnia, w godzinach od 12 do 20. Pozujący otrzymają później swoje portrety w wersji cyfrowej na skrzynki e-mail.

Sprzęt, na którym artyści będą wykonywali rysunki, to Surface – tablet, który zastąpi komputer. To najnowsze urządzenie autorstwa Microsoft, które swój rynkowy debiut w Polsce miało 20 listopada.

Młodzi artyści stworzą portrety za pomocą pióra Surface Pen. To super-czułe akcesorium, obsługujące 1024 stopnie nacisku, dzięki czemu każdy szczegół może zostać precyzyjnie odwzorowany na ekranie komputera.

– Chcemy dać mieszkańcom Warszawy okazję do zapoznania się zarówno z kulisami malowania cyfrowego, które obecnie jest jedną z ciekawszych dziedzin rozwijanych w ramach sztuki współczesnej, jak również zaoferować im ich własne portrety cyfrowe z prawdziwego zdarzenia – mówi Dominik Sołtysik, Surface Category Lead w polskim oddziale Microsoft – Chcemy również pokazać, że Surface to urządzenie, które sprawdza się nie tylko w codziennych zadaniach i realiach biznesowych. To także sprzęt skonstruowany z myślą o twórcach i profesjonalistach, którzy mogą czerpać pełnymi garściami z możliwości, jakie oferują dzisiaj nowe technologie, umożliwiające bardziej efektywną pracę. Poza tym Surface i pióro Surface Pen to świetna zabawa dla najmłodszych, którzy dzięki temu sprzętowi mogą dać upust swojej kreatywności – dodaje Dominik Sołtysik.

Organizatorzy akcji gorąco zapraszają do odwiedzenia Strefy Microsoft Surface w Złotych Tarasach w najbliższy weekend.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij