Niestandardowa aukcja na Allegro dla Mistrzów Sprzedaży

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Niestandardowa aukcja na Allegro dla Mistrzów Sprzedaży

Na portalu Allegro pojawiła się nietypowa aukcja, której przedmiotem jest Magiczny Wizytownik Mistrza Sprzedaży! Jak wynika z opisu aukcji, nie jest to zwykły wizytownik, ale wyjątkowy gadżet, który wspiera rozwój ekscytującej kariery oraz generowanie zysków dla siebie, dla klientów i organizacji.

O co tak naprawdę chodzi?

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W każdej firmie obszar sprzedaży  jest kluczowy. O uwagę handlowców nie jest jednak łatwo – są wiecznie zabiegani i zajęci. Jedna z największych agencji zatrudnienia w Polsce – Randstad - postanowiła przedstawiać pracownikom działów sprzedażowych możliwości rozwoju zawodowego w branży rekrutacyjnej w nietypowy sposób – wystawiając wizytownik, czyli jeden z atrybutów sprzedawcy, w aukcji na portalu Allegro.

Każdą osobę, która kupi wizytownik, czeka niespodzianka – w środku znajdzie wyjątkową wizytówkę -  której celem jest zachęcenie właściciela gadżetu do rozwijania kariery oraz kontaktu z Randstad. W ten sposób firma nie tylko wykorzystuje niestandardową formę dotarcia do grupy odbiorców, ale także umożliwia nawiązanie bezpośredniego kontaktu z jej wewnętrznym działem rekrutacji i pozwala zapoznać się z korzyściami pracy w agencji zatrudnienia. Dodatkowo, wizytówka zawiera adres specjalnej strony internetowej, która pozwala potencjalnym kandydatom zapoznać się z możliwościami, jakie czekają na specjalistów sprzedaży w branży rekrutacyjnej. 

Akcja towarzyszy kampanii „Kariera bez dylematów” (www.karierabezdylematow.pl), której celem jest zachęcenie osób nie związanych z branża rekrutacyjną, do rozwijania swojej kariery w obszarze sprzedaży usług rekrutacyjnych w Randstad.

Link do aukcji

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij