Honor startuje z kampanią wizerunkową „Miej odwagę. Bądź sobą”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Honor startuje z kampanią wizerunkową „Miej odwagę. Bądź sobą”

29 grudnia marka Honor rozpoczęła kampanię brandingową z wykorzystaniem kanałów online oraz z udziałem ambasadorów marki.

Z końcem grudnia marka smartfonów Honor rozpoczyna działania wizerunkowe pod hasłem „Miej odwagę. Bądź sobą”. Kampania, skierowana do młodych osób, ma na celu podkreślenie indywidualizmu użytkowników smartfona Honor 7 oraz ich różnorodności. W ramach zaplanowanych działań w sieci pojawi się spot i banery reklamowe, kreatywny konkurs dla użytkowników, kampania obejmie również kanały mediów społecznościowych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kampania wizerunkowa będzie szła w parze z aktywizacją online użytkowników Honora. Z myślą o nich przygotowano specjalny konkurs na stworzenie własnej wersji plakatu smartfona Honor 7, który wystartuje 18 stycznia. Konkurs będzie polegał na znalezieniu w przestrzeni miejskiej jednego ze znaków składających się na nazwę smartfona (H, O, N, O, R, 7) i zrobieniu mu zdjęcia, które następnie przesyła się na stronę www.honor7.pl, gdzie zastępuje ono jedną z liter w logo marki. Autorzy sześciu wybranych, najlepszych zdjęć zostaną nagrodzeni telefonem Honor 7, a zwycięskie projekty zostaną wykorzystane w kanałach komunikacji online marki.

Kampanię będą wspierać także ambasadorzy Honora 7, wyraziste postacie i liderzy opinii w takich obszarach lifestylowych jak moda czy muzyka. Konkurs organizowany przy współpracy z nimi rozpocznie się 18 stycznia na stronie dedykowanej kampanii.

Honor 7 to flagowy telefon marki Honor. Inteligentny czytnik linii papilarnych, 5,2-calowy wyświetlacz Full HD, aparat główny 20 Mpx, wyposażony w czujnik Sony IMX 230 oraz technologię super szybkiej regulacji ostrości PDAF (0,1 s), a także trwały i dający się szybko ładować akumulator 3100 mAh o niezrównanej pojemności na poziomie 600 Wh/L to jedne z największych atutów urządzenia sygnowanego marką Honor. Do tego najwyższej klasy wzornictwo i funkcjonalność, którą gwarantują umieszczone z tyłu miękkie nakładki z gumy oraz technologia formowania ceramicznego. Honor 7, w wersji srebrnej lub szarej, dostępny jest u wiodących operatorów sieci komórkowej m.in. w Plusie , a także w sklepach największych sieci handlowych, takich jak: Sferis, Komputronik, Euro RTV AGD, Media Markt, Saturn czy MediaExpert w atrakcyjnej cenie ok. 1599 zł.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij