Warto dzielić się pozytywnymi emocjami

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Warto dzielić się pozytywnymi emocjami

Stajemy się dla siebie coraz mniej życzliwi. Czy pamiętasz, kiedy ostatni raz powiedziałeś Dzień dobry sąsiadowi lub wyciągnęłaś rękę do nieznanej osoby? A może codziennie robisz zakupy u tej samej pani z warzywniaka, a na odchodne nigdy nawet nie życzyłeś jej Miłego dnia?

Pojawiający się uśmiech na twarzy możemy zaobserwować tylko u osób, które dobrze znamy. Dlatego marka Mobile Vikings postanowiła to zmienić. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Operator sieci komórkowej zrealizował kampanię #Pozdromocni, aby zatroszczyć się o Waszą dobrą komunikację. Do współpracy przy jej realizacji została zaproszona Krystyna Czubówna oraz Robert Gonera. Kampania wystartowała 11 grudnia 2015 r. i trwała aż do świąt Bożego Narodzenia. Film podsumowujący akcję, który został opublikowany 7 dni temu, obejrzało już blisko 45 000 osób.

W natłoku obowiązków i dodatkowych zajęć często zapominamy, że uśmiech ma w sobie siłę przyciągania. To on sprawia, że jesteśmy bardziej otwarci, życzliwi i radośni. Serdecznością obdarzamy tylko wąski krąg ludzi, do których mamy całkowite zaufanie. Z kolei brak uśmiechu na twarzach nieznajomych traktujemy jako coś normalnego. A szkoda.

- Zdecydowaliśmy się zrealizować akcję #Pozdromocni, ponieważ w swojej pracy kierujemy się podobnymi wartościami. Zawsze staramy się pomagać naszym użytkownikom, których traktujemy jako naszych przyjaciół. Zależy nam na budowaniu społeczności, która się wzajemnie wspiera i rozwija. Nasze korzenie wywodzą się z Belgii, gdzie widok pozdrawiających się osób jest czymś naturalnym. Chcielibyśmy, aby w Polsce ludzie byli dla siebie po prostu mili - mówi Bartek Grabowski, Head of New Business w Mobile Vikings Polska.

Aby pokazać, że pozdrowienie kogoś nic nie kosztuje, zostały przygotowane dedykowane interaktywne ekrany, które zostały ulokowane w różnych miejscach we Wrocławiu. Pozdrowienia do bliskich można było nagrać w centrum handlowym Factory, kręgielni Sky Bowling w Sky Tower, lotnisku oraz Politechnice Wrocławskiej.

Dodatkowo została uruchomiona specjalna aplikację, która umożliwia dodanie i przesyłanie swoich własnych pozdrowień. Pozdrowienia w postaci nagranego filmu lub zdjęcia mogliśmy wysłać do swoich znajomych, osób, z którymi widzimy się na co dzień, ale brak nam odwagi, śmiałości, aby się przywitać. A także tym, którym chcielibyśmy powiedzieć kilka ciepłych słów.

Pamiętajmy, że nawet drobne gesty uprzejmości, mogą przynieść mnóstwo radości. Dzielmy się emocjami!

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij