Goodyear Dunlop Tires Polska rozpoczyna współpracę z agencją Fenomem

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Goodyear Dunlop Tires Polska rozpoczyna współpracę  z agencją Fenomem

Od stycznia br. firma Goodyear Dunlop Tires Polska Sp. z o. o. rozpoczęła współpracę z agencją Fenomem w zakresie pełnej obsługi marek Goodyear i Dunlop w mediach społecznościowych.

Naszym celem jest udoskonalenie komunikacji w mediach społecznościowych. Dlatego zdecydowaliśmy się zaprosić do współpracy Fenomem, który przedstawił nam interesujący plan działań na rok 2016, bardzo dobrze wpisujący się w naszą strategię. Zespół agencji Fenomen włożył dużo pracy w to, aby zrozumieć obie marki i nie pokazał nam jedynie przysłowiowych postów na Facebooka“ – mówi Marcin Nowomiejski, Brand Manager w Goodyear Dunlop Tires Polska. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Plan działań obejmuje prowadzenie fanpage'y Goodyear i Dunlop - wizerunkową i sprzedażową komunikację marek oraz obsługę klientów. Agencja jest również odpowiedzialna za przygotowywanie kreacji i copy, realizację własnych materiałów wideo oraz sesji zdjęciowych, wdrażanie dodatkowych aktywacji dla fanów marek oraz rekomendacje strategiczne, związane z obecnością marek w mediach społecznościowych. 

Agencja Fenomem została wybrana w kilkuetapowym przetargu, który przeprowadzono jesienią 2015 r. Wcześniej obsługą marek Goodyear i Dunlop w mediach społecznościowych zajmowała się agencja Upgrade Marketing.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij