Daj się wciągnąć Guseppe Dr. Oetkera

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Daj się wciągnąć Guseppe Dr. Oetkera

„Guseppe – pizza, która wciąga” – to hasło reklamowe nowej kampanii dla Pizzy Guseppe Dr. Oetkera, która ruszyła wraz z początkiem stycznia.

W styczniu ruszyła nowa kampania mediowa Dr. Oetkera pod hasłem „Guseppe – pizza, która wciąga”, promująca najbardziej uwielbiane przez konsumentów smaki pizzy Guseppe: Szynka i pieczarki, Salami, Szynka i sos czosnkowy oraz 4 sery. Wciągająca kampania Guseppe zakłada emisję nowej 30 sekundowej reklamy w największych ogólnopolskich stacjach TV tj. TVN, Polsat, TVN pakiet tematyczny, Polsat pakiet tematyczny, TVP pakiet tematyczny w czasie najlepszej oglądalności. Dodatkowym wsparciem będą dziesięciosekundowe spoty komunikujące różne warianty smakowe pizzy.  Przekaz reklamowy ma na celu zwiększenie rotacji najpopularniejszych pizz Guseppe.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Spot pizzy Guseppe Dr. Oetkera emitowany będzie od początku stycznia do kwietnia Za kreację  filmu odpowiedzialna jest agencja GPD. Wykup mediów powierzono OMD Media Direction. Akcja promocyjna pizzy Guseppe, skierowana do osób w wieku 15-49 lat, obejmować będzie także kampanię w Internecie. Uzupełnieniem działań będą nowoczesne i niekonwencjonalne pomysły w Internecie i mediach społecznościowych. Guseppe pojawi się w ciekawych i zaskakujących odsłonach, które śledzić można na specjalnej stronie internetowej www.guseppewciaga.pl oraz profilu Guseppe na Facebooku https://www.facebook.com/PizzaGuseppe. Będzie się działo i będzie wciągało.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij