Idzie nowe. Przedstawiamy Lightscape Brand strategy and communication

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Idzie nowe. Przedstawiamy Lightscape  Brand strategy and communication

Podobno siedem to szczęśliwa liczba. Tyle lat na rynku działa agencja Lightscape. Dawniej Żarówka PR i Marketing, dzisiaj z inną nazwą, identyfikacją wizualną, poszerzoną ofertą i nową strategią przekonuje, że sky is not the limit. Firma się rozwija. Przyszedł czas na zmiany.

- Lightscape to nie tylko marka, nowy logotyp czy www, to sposób myślenia. Nie tylko o public relations. Hołdujemy twierdzeniu, że sky is not the limit. Od dłuższego czasu robimy znacznie więcej. Z sukcesami realizujemy ogólnopolskie kampanie marketingowe i społeczne, projekty z zakresu wideomarketingu czy digital i social media. Działamy według własnego pomysłu, nie w ramach utartych schematów – mówi Joanna Berlińska, CEO agencji Lightscape.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Nowa nazwa i identyfikacja wizualna jest zwieńczeniem zmian, które zachodziły w firmie od kilku lat. Agencja ma swój oddział w Warszawie i w Łodzi, jednak realizuje projekty dla klientów z całej Polski, a także w ramach kontraktów zagranicznych. Zespół doświadczonych menedżerów i specjalistów odpowiada za działania PR, wdrażanie strategii marketingowych, obecność w mediach społecznościowych, szkolenia menedżerskie i produkcje filmowe. Wykonuje także sesje zdjęciowe i kreacje graficzne. Eventy organizuje kompleksowo. Lightscape to krajobraz z horyzontem bez granic (konotacja z ang. landscape), szerokie postrzeganie powierzonych zadań, ale także „przylądek świateł” (z ang. lights cape), gdzie indywidualne podejście, kreatywne – niestandardowe pomysły oraz autorskie rozwiązania to podstawa dobrej komunikacji.

Wśród klientów agencji są m.in. największy niezależny doradca finansowy, Expander Advisors, GFT Poland, firma dostarczająca rozwiązania IT dla 10 z 10 największych banków na świecie, Związek Firm Doradztwa Finansowego, Idea Bank czy Getin Leasing Bank. Firma współpracowała również między innymi z Manufakturą, największym centrum handlowo-rozrywkowym w Polsce, Uniwersytetem Łódzki, Uniwersytetem Medycznym w Łodzi, Fundacją Medicover, Grupą TOYA, Domem Kredytowym Notus, amerykańską marką HoMedics, Wydawnictwem Klett, jednym z największych i najbardziej cenionych wydawców edukacyjnych w Europie. Dla dewelopera Virako promowała aukcję charytatywną, Kalendarz Virako, w której uczestniczą gwiazdy ze świata biznesu, mody, sztuki i designu oraz realizowała działania PR dla Monopolis, unikatowej przestrzeni dla projektów kulturalnych na skalę europejską.

Więcej na stronie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij