WhitePress publikuje raport z audytu SEO

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
WhitePress publikuje raport z audytu SEO

9 grudnia odbyło się pierwsze webinarium w ramach projektu Nowa koncepcja SEO, którego tematem przewodnim był audyt strony internetowej „na żywo”. Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, platforma WhitePress w opracowała kompletny dokument w formie raportu.

Raport dotyczy portalu o tematyce weselnej lokale-wesele.pl i jest rozwinięciem oraz konsekwencją audytu SEO przeprowadzonego „live” podczas pierwszego webinarium organizowanego w ramach projektu Nowa Koncepcja SEO. Zapis z webinarium dostępny jest pod tym linkiem.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Dokument z audytu jest pierwszym tak szerokim opracowaniem udostępnionym publicznie na polskim rynku. Całość liczy ponad 60 stron. Znajdują się w nim konkretne wytyczne dla audytowanej strony, ale przede wszystkim jest on obszernym i uniwersalnym źródłem wiedzy dotyczącym elementów, które powinny znaleźć się w każdym prawidłowo przeprowadzonym audycie SEO.

– Mamy świadomość, że w zależności od specjalisty SEO przeprowadzającego audyt, rozwiązania zastosowane dla danej strony mogą być bardzo różne. Są jednak pewne uniwersalne wytyczne dotyczące optymalizacji witryny, które powinny się znajdować się w takim dokumencie – mówi Tomasz Stopka, Product Manager w WhitePress i autor raportu.

Nowa Koncepcja SEO jest z założenia projektem edukacyjnym, skierowanym zarówno do specjalistów, jak i do klientów agencji internetowych. Prezentowane opracowanie może być przykładem tego, czego powinni spodziewać się klienci zamawiający realizację tej usługi od swoich usługodawców.

– Zdajemy sobie sprawę z obszerności tego opracowania. Wynika to jednak z jego edukacyjnego charakteru. Staraliśmy się dokładnie opisać poszczególne elementy z szczegółowym wyjaśnieniem proponowanych przez nasz rozwiązań – mówi dr Paweł Strykowski, współzałożyciel WhitePress i jeden z pomysłodawców projektu Nowa Koncepcja SEO.

– Mamy nadzieję, że poniższe opracowanie okaże się użyteczne i spotka się z pozytywnym odbiorem lub konstruktywną krytyką. Będzie to oznaczało, że wysiłek włożony w jego stworzenie i promocję się opłacił i zmotywuje WhitePress oraz partnerów projektu do tworzenia treści jeszcze lepszej jakości – dodaje.

Raport jest zupełnie darmowy i można go pobrać z dedykowanej podstrony.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij