Vitamini - wakacje przez cały rok zapewnia Tymbark

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Vitamini - wakacje przez cały rok zapewnia Tymbark

Słońce, które budzi Cię każdego dnia, niekończący się entuzjazm i energia do działania, które codziennie Ci towarzyszą. Tak smakują letnie wakacje. A gdyby tak… trwały cały rok?

Tymbark znalazł sposób, jak zamknąć to, za co kochamy lato w smakowitym soku – aksamitnie gładkim, niezwykle pożywnym, z witaminami i beta-karotenem. Tymbark Vitamini to nowa propozycja w portfolio marki w kategorii soków marchwiowo-owocowych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kochaj zdrowie, kochaj życie – w Tymbarku wiemy wszystko o tym, jak zdrowo cieszyć się życiem. Nowa propozycja marki powstała z myślą o tych, którzy każdego dnia dbają o zdrowie, witalność i doskonałe samopoczucie swoje oraz swoich najbliższych. Idealną odpowiedzią na ich potrzeby jest Tymbark Vitamini – nowa linia soków marchwiowo-owocowych w najpopularniejszych smakach, zgodnych z preferencjami konsumentów: Banan-Marchew-Jabłko, Brzoskwinia-Marchew-Jabłko, Malina-Marchew-Jabłko. Każdy

z wariantów nie tylko doskonale smakuje, ale zawiera także bogaty koktajl witamin: A, C i E. Ten unikalny zestaw przyczynia się do zmniejszenia uczucia znużenia i zmęczenia, wspiera walkę ze stresem oraz pomaga zachować piękną, zdrową skórę. Ulubione, dojrzałe w słońcu owoce, delikatna, gładka konsystencja, witalność i energia – pochodzące z witamin. Dzięki Tymbark Vitamini możesz cieszyć się smakiem letnich wakacji zawsze wtedy, kiedy masz na to ochotę.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij