Verint Systems ogłasza globalną współpracę z agencją interaktywną Squiz

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Verint Systems ogłasza globalną współpracę z agencją interaktywną Squiz

Firma Verint, światowy lider zajmujący się wdrożeniami zaawansowanych rozwiązań IT z zakresu optymalizacji zaangażowania klienta, analizy bezpieczeństwa, nadużyć, ryzyka i zgodności, ogłosiła globalne partnerstwo ze Squiz.

Przedsiębiorstwa wspólnie zapewnią podmiotom rządowym usługi doradcze, technologię i fachową wiedzę, aby dostarczać najnowocześniejsze na rynku strategie transformacji cyfrowej.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Obecnie jednostki administracji centralnej i terenowej na całym świecie wdrażają strategie transformacji cyfrowej, które odzwierciedlają potrzebę proaktywnego świadczenia usług obywatelom i rozwijania nowocześniejszych miast. Strategie skupiają się głównie na tym, aby usługi podmiotów rządowych były dostępne i aby instytucje wspierały obywateli i przedsiębiorstwa w miarę potrzeb. Cyfrowa transformacja bardziej odpowiada na potrzeby obywateli i społeczności, a konkretnie pozwala ograniczać liczbę rozmów telefonicznych i obciążenie linii biur obsługi interesantów, a także pomaga instytucjom dokonywać oszczędności.

Organy rządowe na całym świecie – centralne i terenowe – mają trudności z realizowaniem zadań według obranych celów strategii transformacji cyfrowej. Częściowo wynika to z zawiłości systemów informatycznych i potrzeby unowocześnienia przestarzałych procesów. Globalna współpraca Verint i Squiz pomoże sektorowi rządowemu przyjąć świeże podejście do projektowania, łączenia systemów i realizowania własnych strategii transformacji cyfrowej.

Squiz pomaga swoim klientom w dokonywaniu zmian cyfrowych przez połączenie usług doradczych z usługami dostarczania oprogramowania. Zakres usług konsultingowych obejmuje pełną gamę usług transformacji cyfrowej, takich jak strategia, projektowanie wrażeń klientów, narzędzia analityczne, audyty dostępności, usługi mentorskie w zakresie treści, a nawet szkolenia. –„W Polsce z naszych rozwiązań skorzystały już takie podmioty jak Ministerstwo Zdrowia, Główny Urząd Geodezji i Kartografii czy Zamek Królewski w Warszawie. Z roku na rok liczba firm i organizacji, które wdrażają technologie Squiz się powiększa” – mówi Rafał Źróbecki, prezes polskiego oddziału firmy.

Na technologię składa się autorski system zarządzania treścią (CMS) o nazwie Matrix oraz wyszukiwarka o nazwie Funnelback.

Verint pomaga już podmiotom sektora rządowego na całym świecie dzięki rozwiązaniu Verint® Engagement Management™, które umożliwia klientom cyfrowy dostęp do usług danych jednostek przez usługi mobilne, i internetowe. Squiz i Verint mogą teraz wspólnie pomagać podmiotom rządowym w wypracowaniu dojrzałych strategii cyfrowych i dostarczaniu jeszcze większej wartości przez zapewnianie ulepszonego rozwiązania do zarządzania zaangażowaniem klientów.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij