Odświeżony SeoPortal: o e-marketingu po ludzku!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Odświeżony SeoPortal: o e-marketingu po ludzku!

KPI, CTA, SEO… Gubisz się w gąszczu e-marketingowych pojęć? Nowy, odświeżony SeoPortal to miejsce, w którym o najświeższych informacjach ze świata reklamy internetowej opowiadamy „po ludzku".

SeoPortal jest jednym z większych branżowych portali internetowych poświęconych tematyce marketingu w wyszukiwarkach internetowych, analityce internetowej, web usability oraz szeroko pojętym zagadnieniom e-marketingowym. Po kilkuletniej już obecności na rynku oraz stale zwiększającej się grupie czytelników zyskał on zupełnie nowy wygląd i funkcjonalności.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

SeoPortal to miejsce zrzeszające specjalistów z całej Polski. Jego czytelnikami są specjaliści ds. marketingu, ePR, Social Media oraz SEO z wielu firm – zarówno tych mniejszych, jak i większych. Dzięki wielu spojrzeniom oraz luźnemu podejściu autorów powstała wyjątkowa platforma umożliwiająca bezcenną dyskusję, wymianę doświadczenia i wiedzy, którą docenia coraz większa rzesza Internautów. W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie powstał pomysł na odświeżenie layoutu SeoPortalu.

- Coraz większa liczba czytelników nie pozostawiała wątpliwości. Internauci potrzebują takiego miejsca jak SeoPortal. Dlatego uznaliśmy, że to miejsce musi być nie tylko rzeczowe, ale ładne i bogate w nowe funkcjonalnościmówi Martyna Zastrożna, redaktor naczelna SeoPortalu.

Nowa odsłona portalu umożliwia czytelnikom nie tylko aktywne komentowanie, czy udostępnianie publikacji w mediach społecznościowych, ale także przesyłanie propozycji tematów artykułów oraz własnych treści. Autorzy są otwarci na wszelkie formy współpracy. Nowy SeoPortal to także nowe działy, takie jak: Narzędzia i Poradniki. Działy te są odpowiedzią na potrzebę jeszcze bardziej narzędziowego i konkretnego podejścia do zagadnień e-marketingowych. Czytelnicy znajdą także nową sekcję Wydarzenia, gdzie zbierane będą informację o wszystkich najważniejszych eventach w branży.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij