Kuźnia PR dla marki Jan Niezbędny

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Kuźnia PR dla marki Jan Niezbędny

Z początkiem stycznia br. agencja Kuźnia PR rozpoczęła intensywne działania wizerunkowe oraz media relations dla firmy Sarantis Polska S.A. W związku z rozwojem marki Jan Niezbędny.

Planami marketingowymi, wprowadzeniem nowych kategorii oraz rozszerzeniem asortymentu, lider polskiego rynku w kategorii artykuły gospodarstwa domowego zdecydował się na współpracę z Kuźnia PR. Agencja jest odpowiedzialna za opracowanie i wdrożenie strategii public relations, a także wizerunkowe wsparcie realizowanych przez markę projektów cyklicznych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Jan Niezbędny jest nie tylko liderem rynkowym w kategorii artykułów gospodarstwa domowego, ale także marką najwyżej postrzeganą przez Konsumentów, czego dowodem są liczne otrzymane nagrody, jak Superbrands 2015/2016, Konsumencki Lider Jakości Grand Prix 2015, Najlepszy Produkt Wybór Konsumentów 2016 czy Złoty Laur Konsumenta 2016. Są to dla nas bardzo cenne nagrody. Zależy nam na stałym, dobrym kontakcie z naszymi Konsumentami, stąd decyzja o nawiązaniu współpracy z agencją Kuźnia PR – informuje Anna Orłowska-Orłowicz, dyrektor marketingu ds. householdu Sarantis Polska S.A. 

Już od 2000 roku Jan Niezbędny towarzyszy nam w codziennych domowych obowiązkach. Marka oferuje produkty do pakowania i przechowywania żywności oraz pomagające w utrzymaniu czystości w domu, m.in.: folie aluminiowe i do żywności, produkty do pieczenia i mrożenia, naczynia jednorazowe, worki na śmieci, ścierki i zmywaki, mopy, deski do prasowania i suszarki do ubrań. „Żyj wygodniej!” – to hasło marki, wciąż poszukującej nowych rozwiązań i możliwości, dzięki którym nasze domowe obowiązki staną się łatwiejsze i mniej uciążliwe. 

W ramach projektu agencja jest odpowiedzialna za doradztwo strategiczne w zakresie działań PR, komunikację produktową, relacje z mediami oraz eventy. Firma została wybrana w drodze przetargu. Współpraca ma charakter stały.

Szczegółowe informacje o produktach: www.janniezbedny.pl, www.facebook.com/JanNiezbedny.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij