Pierwsi trenerzy DIMAQ rekomendowani przez IAB Polska

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Pierwsi trenerzy DIMAQ rekomendowani przez IAB Polska

Prowadzony przez Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska program certyfikacji Digital Marketing Qualification wystartował w IV kwartale ub.r.

Szkolenia ukończyła już pierwsza grupa trenerów rekomendowanych przez IAB Polska do organizacji kursów przygotowawczych do egzaminu z zakresu marketingu internetowego.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Artur Maciorowski (eCode), Anna Robotycka (faceADDICTED), Jacek Szostak (Starcom), Dorota Tymińska (ABI Media Holdings), Robert Wielgo (IAB Polska) i Krzysztof Winnik (Winnik Consulting) są pierwszymi trenerami DIMAQ rekomendowanymi przez IAB Polska. Posiadają oni kwalifikacje niezbędne do prowadzenia szkoleń z obszaru marketingu internetowego przygotowujących do egzaminu DIMAQ.

Prowadząc szkolenia i warsztaty od ponad 13 lat mogę stwierdzić, że na polskim rynku brakowało standardu oceny przekrojowej i, co ważne, praktycznej wiedzy o e-marketingu. DIMAQ, będący standardem certyfikacji kompetencji w zakresie marketingu internetowego, obejmuje pełne spektrum obszarów digital marketingu – od definiowania strategii do pomiaru efektywności, z uwzględnieniem wszystkich narzędzi marketingu internetowego oraz elementami prawa obowiązującego w sieci. Jestem przekonany, że osoby legitymujące się certyfikatem DIMAQ bez przeszkód potrafią prowadzić merytoryczny dialog z agencjami, domami mediowymi czy dostawcami narzędzi internetowych, świadomie wybierając optymalne rozwiązania.”, wyjaśnia Artur Maciorowski z eCode, jeden z pierwszych trenerów DIMAQ rekomendowanych przez IAB Polska.

DIMAQ jest certyfikatem potwierdzającym wiedzę, umiejętności i kompetencje w zakresie marketingu online, umożliwiającym porównywanie kwalifikacji specjalistów z tego obszaru. W pierwszej kolejności jest przyznawany na poziomie ogólnym (professional), dostępnym dla wszystkich uczestników rynku. Wkrótce będzie możliwe również rozszerzenie DIMAQ o poziom  specjalistyczny (expert) w obszarach efektywności i komunikacji.

Więcej informacji na temat programu certyfikacji DIMAQ znajduje się pod adresem: www.dimaq.pl

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij