Platige Image tworzy Dobro, Sebastian Pańczyk na wyłączność

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Platige Image tworzy Dobro, Sebastian Pańczyk na wyłączność

Spółka Platige Image powołuje do życia Dobro, kreatywne studio produkcyjne. Jego współtwórcą jest Sebastian Pańczyk, reżyser od 6 lat związany z Platige Image wyłącznością postprodukcyjną, a od teraz także produkcyjną.

- Tworzymy nowe, kreatywne miejsce na mapie produkcji reklamowej i zacieśniamy współpracę z Sebastianem Pańczykiem – komentuje Piotr Sikora, prezes Platige Image. - Od tej pory Sebastian będzie pracował z innymi domami produkcyjnymi tylko w wyjątkowych sytuacjach, na zasadzie tzw. loan out fee – precyzuje.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Odpowiadając na zmieniające się potrzeby agencji i klientów, chciałbym stworzyć unikalne, autorskie miejsce z twórczym klimatem i pełne utalentowanych ludzi – opisuje nowy projekt Pańczyk

Dobro ma integrować kreatywną pracę reżyserów, proces produkcji oraz zaplecze postprodukcyjne i technologiczne Platige Image tak, aby osiągać jak najlepsze filmowe efekty.

- Nie chcemy tworzyć kolejnego domu serwisowego. Z naszego doświadczenia wynika, że oferując zintegrowane usługi produkcyjne z silnym komponentem kreatywnym jesteśmy w stanie realizować dla naszych partnerów bardziej wartościowe projekty- – twierdzi Sikora. - Obserwując zmiany na rynku mediów i reklamy, chcemy także zmienić na nim rolę domu produkcyjnego tak, aby stał się dla reklamodawców i agencji, pomysłowym partnerem, suflerem najlepszych rozwiązań. Chcemy, żeby nie tylko produkował, ale też rozwijał projekty swoich klientów – dodaje.

- Z czasem zauważyłem, że produkcja pod jednym dachem w Platige Image przebiega sprawniej, przynosi mi więcej satysfakcji i daje lepsze efekty. Stąd moja decyzja o zaangażowaniu się w tworzenie Dobra – tłumaczy swoje plany Sebastian Pańczyk.

Dobro ma być kreatywnym studiem produkcyjnym nowej generacji, integrować usługi dla reklamy telewizyjnej i internetowej. Dobrem zarządzają Agnieszka Stachowicz, Sławomir Jurasz i Mateusz Kirstein.

Do realizacji identyfikacji wizualnej wybrane zostało warszawskie studio projektowe Mamastudio.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij