Tiger dodał energii uczestnikom meetYT

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Tiger dodał energii uczestnikom meetYT

Marka Tiger była głównym sponsorem ogólnopolskiego wydarzenia dla fanów i twórców YouTube, które odbyło się pod koniec stycznia na hali EXPO w Krakowie. MeetYT to jedna z największych imprez związanych z internetową twórczością video, event tworzony i rozwijany przez fanów.

Dzięki wsparciu Tygrysa nikomu z tysięcy uczestników nie zabrakło energii!

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Tiger pojawił się w Krakowie, aby pobudzić do działania wszystkich uczestników meetYT. Charakter i moc Tygrysa idealnie wpasowały się w atmosferę wydarzenia, na którym fani, twórcy i osobistości YouTube z całej Polski spotkali się już po raz czwarty. Kolejny raz okazało się, że imprezy meetYT to dla wszystkich okazja na doładowanie się pozytywną energią! W tej kwestii oczywiście nie zawiódł Tiger, który był głównym sponsorem tej inicjatywy.

W czasie imprezy odbyło się wiele wydarzeń towarzyszących – koncertów, paneli dyskusyjnych i wystąpień. Łyk energii w ciągu całego dnia pełnego emocji był ważnym punktem programu dla uczestników eventu. Każdy z czterech tysięcy gości mógł skorzystać z porządnej dawki mocy Tygrysa na stoisku marki. Dodatkowo Tiger wspierał także graczy, którzy w czasie imprezy spędzali czas przy komputerach w strefie gamingu.

Jak przystało na wydarzenie o YouTube – w sieci ciągle pojawiają się nowe video-relacje z eventu. Zachęcamy do zapoznania się z jedną z nich, na znanym wielu kanale Ponki. YouTuberzy tworzący Ponki byli jednymi z głównych gości imprezy.

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij