TED 2016. Marzenie – retransmisja wykładu inauguracyjnego z Vancouver. TED po raz pierwszy na wielkim ekranie w Multikinie!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
TED 2016. Marzenie – retransmisja wykładu inauguracyjnego z Vancouver. TED po raz pierwszy na wielkim ekranie w Multikinie!

Konferencja TED – skrót od: Technology, Entertainment & Design – od lat propaguje idee warte rozpowszechniania. Słynni wykładowcy (m.in. Bill Gates czy Stephen Hawking), tematy z najprzeróżniejszych dziedzin życia (prezentacja dronu, zjawiska artystyczne,

pomysły na walkę z głodem) i atrakcyjna forma sprawiły, że konferencje TED oglądają miliony ludzi na świecie. Teraz trafia ona wyłącznie do kin (nie będzie jej w sieci) za pośrednictwem satelity.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

TED jest projektem poświęconym rozprzestrzenianiu idei, zazwyczaj w formie krótkich, wyrazistych wykładów i rozmów (18 minut lub mniej). Konferencja TED po raz pierwszy odbyła się w 1984 roku łącząc wiedzę o technologii, rozrywce i designie w całość, a obecnie obejmuje prawie wszystkie tematy i dziedziny wiedzy – od nauki do biznesu i problemów globalnych – w ponad 100 językach. Za cel stawia sobie dzielenie się pomysłami i ideami w społeczeństwach na całym świecie.

„TED 2016. Marzenie” odbędzie się w dniach 15–22 lutego w Vancouver. Inauguracyjny wykład będzie transmitowany w Ameryce Północnej 15 lutego i retransmitowany w Europie 16 lutego (ze względu na różnicę czasu). Wystąpią jak zawsze niezwykli wykładowcy, a całość zostanie poprzedzona częścią artystyczną.

Data retransmisji: 16 lutego, 2016
Start: 20:00
Czas trwania: około 100 minut
Prowadzenie - Chris Anderson

Lista wykładowców / wystąpią: 

  • Ishita Katyal
  • Astro Teller
  • Riccardo Sabatini
  • AR Rahman
  • Shonda Rhimes
  • Dan Pallotta
  • Bill T. Jones

Więcej szczegółów na https://conferences.ted.com/TED2016/program/guide.php

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij