Margaret ujawnia swój potencjalny hit na Eurowizję w streamingowej aplikacji mobilnej TIDAL

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Margaret ujawnia swój potencjalny hit na Eurowizję w streamingowej aplikacji mobilnej TIDAL

Już dziś (2016.02.17), od godziny 18.00, na mobilnej platformie muzycznej TIDAL, Margaret zaprezentuje swój utwór „Cool me down”. Piosenka to bardzo mocny kandydat na polskiego reprezentanta na Eurowizję 2016. Utwór będzie dostępny w serwisie TIDAL na wyłączność przez 24 godziny.

Dla abonentów Play, w ramach promocji „Muzyka przeszła do PLAY”, TIDAL jest za darmo.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Czy Margaret jest tą artystką, która powtórzy sukces Edyty Górniak i zdobędzie nagrodę w tegorocznym konkursie Eurowizji? Z pewnością ma na to spore szanse, bo jest nie tylko piosenkarką o charyzmatycznej osobowości i świetnym, wokalu, ale dysponuje też mocnym orężem w postaci piosenki „Cool me down”. Jednym z jej współautorów jest irańsko-szwedzki wokalista i producent, Arash, który w 2009 r. znalazł się w pierwszej trójce zwycięzców 54 edycji Eurowizji.

Piosenkę „Cool me down” Margaret do tej pory mieli szansę usłyszeć tylko nieliczni eksperci z branży. Od dziś od godziny 18 mają szansę poznać ją jako pierwsi i ocenić także użytkownicy mobilnej platformy muzycznej TIDAL. Chcąc wysłuchać utworu w bardzo dobrej jakości wystarczy zainstalować na swoim smartfonie aplikację streamingującą muzykę TIDAL. Abonenci PLAY mogą to zrobić za darmo w ramach promocji „Muzyka przeszła do PLAY”. Abonenci pozostałych sieci komórkowych mogą skorzystać z niej odpłatnie, za kilkanaście złotych miesięcznie.

A co o utworze mówi sama Margaret? - „Cool me down” to energetyczny, taneczny numer, inspirowany muzyką reagge w nowoczesnym wydaniu. To piosenka, która zapowiada mój najnowszy album i nowe brzmienia.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij