Anna Cieślak i Maciej Stuhr zostali ambasadorami Mitsubishi Motors w Polsce!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Anna Cieślak i Maciej Stuhr zostali ambasadorami Mitsubishi Motors w Polsce!

Polski oddział firmy Mitsubishi Motors nawiązał właśnie współpracę z cenionymi aktorami - Anną Cieślak oraz Maciejem Stuhrem, którzy będą pełnić rolę ambasadorów marki. Znana z dużego i małego ekranu aktorka i działaczka społeczna Anna Cieślak została ambasadorką modelu Mitsubishi ASX.

Słynący  z odważnych ról, aktorskiej wszechstronności i niezwykłej charyzmy Maciej Stuhr  będzie promował najnowsze wcielenie modelu Mitsubishi Outlander PHEV - pierwszego na świecie hybrydowego SUV-a z elektrycznym napędem na 4 koła. Kluczyki do nowych aut przekazał aktorom prezes polskiej filii MMC pan Yasuyuki Oyama.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Odważni, ambitni, nieszablonowi z myślą o otoczeniu

Wybór nowych „twarzy” marki Mitsubishi był niezwykle ważnym i przemyślanym krokiem. Kreatywność, odwaga w podejmowaniu wyzwań, ambicja i chęć pracy na rzecz społeczeństwa i otaczającego nas środowiska bliskie są zarówno nowym ambasadorom, jak i samej marce Mitsubishi Motors, słynącej z nowatorskich rozwiązań technicznych.

„Jestem zaszczycony współpracą z osobami tak wielkiego formatu. Podziwiam ich najwyższy kunszt aktorski, wszechstronność, ale także odwagę w poruszeniu trudnych tematów i zaangażowanie społeczne. Ambicja, kreatywność i odważne, nieszablonowe działania to także cechy bliskie marce Mitsubishi Motors. Bardzo zależało mi, by to właśnie Anna Cieślak i Maciej Stuhr reprezentowali markę.” – skomentował decyzję firmy Yasuyuki Oyama podczas ceremonii przekazania kluczyków do nowych Mitsubishi, która odbyła się 17 lutego 2016 roku w warszawskim salonie Mitcar – „Mamy nadzieję, że pozostaną z nami na dłużej. Życzę obydwojgu wiele wspaniałych i niezapomnianych podróży za kierownicą Mitsubishi.” – dodał prezes. 

Mitsubishi w filmach

Firmie Mitsubishi Motors bliskie są także inicjatywy wspierające kulturę oraz scenę filmową. W ubiegłym roku firma dołączyła do grona sponsorów prestiżowego Warszawskiego Festiwalu Filmowego a nowy Mitsubishi Outlander 2016, został Oficjalnym Samochodem 31. edycji festiwalu. Inny znany model spod znaku Trzech Diamentów, Mitsubishi Pajero - wystąpiło także w roli samochodu głównego bohatera w filmie „Chemia” w reżyserii Bartka Prokopowicza. 

Anna Cieślak za kierownicą Mitsubishi ASX

Ceniona aktorka i zdobywczyni licznych prestiżowych nagród, Anna Cieślak, została ambasadorką najpopularniejszego w Polsce modelu Mitsubishi ASX, wyróżniającego się piękną sylwetką, dobrymi własnościami jezdnymi, uzyskanymi między innymi dzięki sprawdzonemu napędowi 4x4, wysokim poziomem bezpieczeństwa i dużą niezawodnością. Anna Cieślak zasłynęła z ról odegranych w wielu filmach fabularnych – „Dlaczego nie”, czy „Śluby panieńskie”, a także w popularnych polskich serialach, m.in. „Na wspólnej”, „Czasie honoru” i „Glina”. Ważnym momentem w karierze aktorki był film autorstwa Franco de Pena „Masz na imię Justine”, gdzie wcieliła się w rolę młodej kobiety będącej ofiarą handlu ludźmi – znakomita gra przyniosła jej natychmiastowe uznanie krytyków, publiczności oraz wiele nagród w Polsce i zagranicą. Anna Cieślak zdecydowała się czynnie zaangażować i odważnie wspierać swoim wizerunkiem działania na rzecz walki o prawa i ochronę kobiet, jako wolontariuszka Fundacji La Strada.  Aktorka unika blasku fleszy i uważnie dobiera propozycje współpracy. 

„W tym roku czeka mnie dużo pracy i wiem, że w natłoku obowiązków pomoże mi dobry samochód. Nie mogę doczekać się, kiedy zasiądę za kierownicą mojego ASX’a. Zakochałam się w tym modelu od pierwszego wejrzenia. Bardzo podoba mi się dynamiczna sylwetka, a napęd na 4x4 to dla mnie nie tylko poczucie bezpieczeństwa, ale też wspomnienie wakacji i zapowiedź przygody.” – powiedziała aktorka zapytana o pierwsze wrażenia – „Cieszę się ze współpracy z Mitsubishi i z radością czekam na realizację naszych wspólnych planów” – – dodała Anna Cieślak.

Mitsubishi Outlander PHEV – technologiczna uczta Macieja Stuhra

Maciej Stuhr jest uważany za jednego z najbardziej utalentowanych polskich aktorów. Dzięki niebywałemu kunsztowi aktorskiemu oraz wszechstronności widocznej w doborze ról, zarówno dramatycznych, jak i komediowych, stał się symbolem polskiego kina i teatru. Wybitny aktor cieszy się ogromną sympatią widzów i szacunkiem krytyków filmowych. Znany jest z filmów, takich jak „Śluby Panieńskie”, „Pokłosie”, „Obława” i ponad 50-ciu innych, w tym z najnowszego przeboju „Planeta Singli”, obejrzanego w ciągu zaledwie 10 dni od premiery przez niemal milion widzów. Maciej Stuhr zasłynął jednak nie tylko z aktorskich dokonań – z wykształcenia jest psychologiem, a w 2009 roku został dawcą szpiku kostnego, czym uratował życie 6-letniej dziewczynki.

17. lutego Maciej Stuhr zasiadł za kierownicą Mitsubishi Outlandera PHEV - pierwszego na świecie hybrydowego SUV-a z elektrycznym napędem na cztery koła i zarazem najlepiej sprzedającego się w Europie samochodu hybrydowego typu plug-in.

„Jestem "gadżeciarzem" i nic na to nie poradzę -  po prostu lubię to! Lubię nowinki, nowe technologie, które w prosty sposób poprawia jakość mojego życia, a do tego są efektowne. O Mitsubishi wiedziałem dotąd tyle, że odnosi sukcesy w sportach motorowych - to jednak było dla mnie odległe i abstrakcyjne. Zacząłem interesować się ich działaniami, kiedy poczytałem o staraniach na rzecz ekologii. Od paru lat staram się prowadzić ekologiczny tryb życia i dbam o to, jaką planetę pozostawimy po sobie naszym dzieciom. Ekologiczny profil Outlandera PHEV jest powalający. Zaskoczeniem dla mnie przy pierwszej jeździe była dynamika elektrycznych silników. Przyspieszają wspaniale, a do tego w niesamowitej ciszy. Samochód jest bardzo przyjemny dla oka na zewnątrz i w środku. Napęd 4X4 z 3 silnikami - czego chcieć więcej. I na koniec prawdziwa rewelacja - to, że Outlander bierze zakręt - wiesz tylko dlatego, że widzisz, że droga skręca. W środku praktycznie tego nie czujesz! Niesamowita rzecz.” ­– powiedział Maciej Stuhr zapytany o współpracę z marką.

Zarówno Maciej Stuhr, jak i Anna Cieślak deklarują, że w przyszłości chętnie podzielą się bardziej szczegółowymi wrażeniami z jazdy. Będzie je można przeczytać na stronie prasowej www.press.mitsubishi.pl i na profilu Facebook https://www.facebook.com/MitsubishiMotorsPolska/ polskiego oddziału Mitsubishi Motors. Ponadto aktorzy pojawią się na niektórych imprezach organizowanych przez firmę, jak na przykład podczas premierowych prezentacji zaplanowanych podczas wystaw motoryzacyjnych Geneva Motor Show (1.03.16) i  Poznań Motor Show 2016 (31.03.16).  

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij