Śnieżka ponownie z Wizerunkowo.com

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Śnieżka ponownie z Wizerunkowo.com

Firma Śnieżka, producent farb i lakierów, przedłużyła współpracę z Wizerunkowo.com. Agencja będzie odpowiedzialna za kompleksową realizację działań we współpracy z blogerami dla należących do niej marek.

Zadaniem Wizerunkowo.com jest kontynuacja realizacji strategii obecności FFiL Śnieżka w blogosferze oraz reprezentowanie Klienta w działaniach komunikacyjnych na linii marka-blogerzy. Obecne zlecenie zostało podpisane na cały 2016 r. i będzie obejmować kompleksową koordynację zarówno pojedynczych działań, jak i większych, dedykowanych akcji tematycznych dla marek Śnieżka, Magnat oraz Vidaron. Agencja współpracuje z firmą Śnieżka od 2014 r.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Agencja Public Relations Wizerunkowo.com należy do Grupy Płodni.com, w skład której wchodzi także Agencja Marketingowa Płodni.com. Grupa Płodni.com realizuje kompleksowe działania z zakresu marketingu 360° i PR. Do grona jej klientów należą takie marki jak Avon, CEDC, Bols, Cinema City, goforworld.com, Grupa Maspex Wadowice, Kubuś, Kompania Piwowarska, Medicover, Międzynarodowe Targi Poznańskie, Piotr i Paweł, Play, Tchibo oraz Wirtualna Polska. Wizerunkowo.com zajmuje się między innymi media relations oraz organizacją i obsługą eventów. Od lat silnie działa też w blogosferze – specjalizuje się w nawiązywaniu relacji z blogerami i vlogerami oraz realizuje i koordynuje akcje z ich udziałem.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij